Perşembe, Ağustos 18, 2022

Yeni Başlayanlar İçin Makyaj Önerileri Sizlerle

makyaj önerileri

Makyaja yeni başlayanlar için öneriler olan bu videoda sizlere marka adı vermeden özel bir makyaj denemesi yapılmıştır. Bu video tam anlamıyla herkese sıfırdan makyajı anlatmaktadır.

Çok zorlu düşünmeden çok daha basit ve pratik şekilde makyaj yapmanın incelikleri anlatılmaktadır. Makyaja her zaman baz ile başlamaya gerek yoktur. Bunun yerine güneş kremi kullanmak daha mantıklı olmaktadır. Markası da önemli olmadan yağlı cilt kuru cilt ayırt ederek doğru tercihler yaparak zaten bazı kendiniz oluşturmuş olursunuz. Bazı güneş kremleri de renkleriyle tenin rengini değiştirmektedir.

Arkasından BB Krem’e geçebilirsiniz. Yanlış bir ürün tercih ettiğinizde cildinizde maske gibi bir şey oluşturabiliri. Ama ilk başta BB ve ya CC Krem kullanabilirsiniz. Fırça kullanmadan daha rahat şekilde elinizle de kapatabilirsiniz. Fırçalar bu iş için elzem ürünler değildir.

BB Krem’in genel maksadı az ya da çok şekilde güneş koruması bulunmakta ve nemlendirici ile fondotenin karışımı ve dah az kapatıcı olsa da daha ince olmaktadır. Ayrıca, göz altı kapatıcı kullanmak için öncelikle göz altı morluklarınızı daha rahat şekilde normal fondötenlerle kapatabilirsiniz.

Tampon hareketlerle doğru şekilde yerleştirmeniz sizi daha rahat şekilde hareket ettirecektir. Göz çevresine daireler çizmek daha kötü durumlar oluşturmaktadır. Parmakla silinmekte ve size sonuç vermemektedir.

Ve devamı için de videoyu izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz