Perşembe, Ağustos 18, 2022

Yay Burcu Kadınlarını Bu Hafta Neler Bekliyor? 24-30 Temmuz

yay burcu 24 30 temmuz

Yay burcu haftalık burç yorumu (24 – 30 Temmuz)

Özel hayatındaki sıkıntıları iş yaşamındaki enerjisine odaklanarak aşacak olan Yay burcu için görünen o ki mücadeleci yanını kullanması gereken bir hafta önümüzde. Yay burcu haftalık burç yorumu ile sizler için bu hafta hangi sürprizlerin sizi beklediğini açıklıyoruz;

Hafta başında neler bekliyor?

İş hayatında ortağınız varsa, özel hayatınızda bir partneriniz varsa, haftaya bu kişiler ile yaşayacağınız sorunlar ile başlayabilirsiniz. Haftanın başından bu gibi ikili ilişkilerde sorunlarınız olduğunu görmek, sevilmediğiniz hissine kapılmanıza, çevrenizdekilerin ilgisini beklemenize yol açacak. Ancak bu ilgi isteği ile kişileri boğmak yerine farklı planlar yapmak ve yeni tecrübeler edinmek size çok daha iyi gelecek. Beklentilerinizi düşürürken hareketliliğinizi de arttırmanızı öneririz.

Haftanın ilerleyen günlerinde neler bekliyor?

Haftanın ortalarına doğru yaşamış olduğunuz sorunları kendinizi başarılı bir şekilde ifade ederek üzerinizden atmaya başlayacaksınız. Özellikle de iş hayatınızda yapacağınız görüşmeler, kuracağınız iletişimler sizleri ileriye yönelik yeni fırsatlar ile yüz yüze getirerek iyiden iyiye toparlanmanıza yardımcı olacak. Bu süreçte biraz kendinizi ve planlarınızı gözden geçirmeniz, gerekiyorsa yazmak ya da detayları hesaplamak gibi somut yöntemlere başvurmak oldukça etkili sonuçlar yaratabilir. Patronlarınız ile yapmak istediğiniz herhangi bir görüşme varsa bunun tam zamanı olduğunu söyleyebiliriz.

Haftanın 4. ya da 5. gününde başlayacak olan istemsiz gerginliğiniz fazla yakın olmadığınız kişilere karşı kaba ve kırıcı olmanıza yol açabilir. Hatta bu siniriniz türlü sakarlık ve sakatlıklara yol açabilir. Özellikle seyahat halinde olacaksınız bu sinirinizi kontrol altında tutarak istenmeyen durumları önceden önlemeniz önemli bir hal alacak.

Hafta sonu dingin geçerken bu durum sizi geçmiş anılarınıza ve hata olarak gördüğünüz olaylara geri götürecek. Sessizliğin tadını çıkarmaya çalışın ve geçmişim izlerini silmeniz gerektiğini unutmayın. Aksi takdirde hafta sonu başlayan bu geçmişi düşünme hali sizi oldukça derinden etkileyebilir ve bir sonraki hafta kurmanız olası görünen yeni ilişkilerde özgüveninizin ortadan kalkmasına yol açabilir. Özellikle de bekarsanız ilişkilerinizdeki hatalarınızı gözden geçirmek için pek de ideal bir zaman olmadığını hatırlatmak isteriz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz