Pazartesi, Ağustos 8, 2022

Yay Burcu Kadınlarını Bu Hafta Neler Bekliyor? 14-20 Ağustos

yay burcu 14 20 ağustos

Yay burcu haftalık burç yorumu (14 – 20 Ağustos)

Yay burcu için hareketli bir hafta bizleri bekliyor. Yay burcu haftalık burç yorumu enerjisi yüksek bu hafta içerisinde bakalım hangi gelişme ve değişimlerin de bizleri bekliyor olduğunu söyleyecek mi?

Hafta başında neler bekliyor?

Haftanın ilk günlerinden itibaren enerjisini hissedebileceğiniz tempolu bir sürecin içerisine dahil olacaksınız sevgili Yay burçları. Görünen o ki haftasonu dinlenmiş olmanız kendisini dengeleyecek bir alan bulmuş durumda. İş yaşamında başlayan bu tempo kısa sürede etkisini sosyal hayatınızda da hissettirecek ve sizin de bu enerjinizi farklı alanlara yönlendirme isteğiniz artacak. Ancak öncesinde haftanın ilk günlerindeki gelişmelerden bahsetmek gerekirse enerjiniz sayesinde gelen yeni fırsatları daha iyi görebileceğinizi ve bu iyi gözlem yapabilme halinizin üst kademelerde bulunan kişilerin dikkatini çekeceğini müjdeleyerek başlayabiliriz.

Haftanın ilerleyen günlerinde neler bekliyor?

İş yaşamınıza olumlu şekilde yansıyan enerjiniz sonrasında arkadaş çevrenizde de kendisini hissettirerek farklı aktivitelere davetler almanızı sağlayacak. Bir arkadaşınızın fazladan konser bileti ya da düzenlediği bir akşam yemeği varsa bu hafta sizden kaçmayacak, iş hayatının kutlamaları akşam davetlerindeki eğlenceli halinize yansıyacak.

Özel hayatınıza bakıldığında ise ne yazık ki arkadaşlarınızla geçirmekte olduğunuz sürenin fazlalığı şayet bir partneriniz varsa dikkatini çekecek ve küçük sürtüşmeler gündemde olacak. Bu küçük sorunu sağlıklı iletişim yolları ve sakinlik içerisinde konuşarak kolayca çözebileceğinize inanıyoruz. Öyle ki yüksek enerjinizi hayatınızdaki böylesi önemli bir kişinin fark etmemesi ve sizi anlamaması imkansız bir hal alacak.

Özel yaşamında herhangi bir partneri bulunmayan Yay burçları için ise bu enerjiyi değerlendirme vakti. Dahil olacağınız ortamlarda neşeniz ve keyfiniz ile kolayca dikkat çekebileceğiniz ve size uzanan elleri en mantıklı şekilde değerlendirebileceğiniz bir dönemin içerisindesiniz. Özellikle yakın arkadaşlarınızın aracı olduğu tanışmaları ve randevu tekliflerini iyi değerlendirmenizi öneririz. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta enerjiniz nedeniyle görüşmelerinizde oldukça sık kendi hayatınız odaklı konuşabilir ve karşınızdaki kişileri sıkabilirsiniz, konuşmanız gereken konular olabilir ancak sakinleşerek iyi bir dinleyici olmaya da özen gösterin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yay Burcunun Özellikleri Nelerdir?

22 Kasım’la 21 Aralık tarihleri arasında doğanlar, Yay burcunun özelliklerini taşırlar. Burcun elementi ateş, etkin gezegeni Jüpiter’dir. Aslan ve Koç burçlarıyla çok iyi anlaşırlar,...