Salı, Ağustos 16, 2022

Vajina Beyazlatma Kürü Nasıl Uygulanır?

Vajina beyazlatma kürü ile vajina bölgesinin rengini 1-2 ton açmak mümkün. Pek çok kişinin sorunlarından olan Koltuk altı, vajina ve yüz bölgesinde görülen kararmalar zamanla kötü görüntü oluşturur.

İlk olarak hafif şekilde başlayan bu kararmalar zamanla koyu bir renk alır. Kadınların yaptırmak durumda kaldıkları ağda veya epilasyon kararmalara neden olan etkenlerdendir. Bu kararmaları gidermek adına piyasa da pek çok krem bulunsa da özel bölge olmasından ve kimyasal içeren maddelerden fazla etkilenmesinden ötürü pek çok kişi krem taraftarı olmamaktadır.

Estetik bakımdan hiç de hoş görünmeyen vajina kararması, bitkisel çözümler ile düzelebilirken, bazı kişilerde olumlu çözümler veremeyebilir. Böyle durumlarda diğer yöntemlere başvurmak gerekebilir.

Vajina beyazlatma kürü için;

  • Bir çay bardağı elma suyu
  • 1 çay kaşığı limon suyu
  • 1 çay kaşığı vazalin

Vajina beyazlatıcı kürün hazırlık aşaması;

Yukarıda verilmiş olan tüm malzemeleri bir karıştırma kabının içerisine alın ve güzelce karıştırın. Kür güzel bir kıvam alınca vajina bölgesine uygulayın. Karışımın bölgede kuruması gerekir. Bu aşamada vajinanın ıslanmasına veya nemlenmesine neden olacak durumlardan kaçınmak en doğrusu olacaktır.

Krem bölgede iyice kuruduktan sonra bir kese alın ve hafif şekilde ılık su ile ıslatın. Islatılmış kese ile vajinanın üzerinde bulunan krem tabakasını keseleyin. Akabinde keseyi ıslatmanız gerekebilir. Her seferinde ılık su ile ıslatın ve kürü tamamen bölgeden temizleyin. Arkasından bölgeye bebek pudrası sürün ve işlemi bitirin. Bu kürü her gün vajina bölgesi, koltuk altı veya yüz bölgesinde olan kararmalar için kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz