Perşembe, Ağustos 11, 2022

Terazi Burcu Kadınlarını Bu Hafta Neler Bekliyor? 7-13 Ağustos

terazi burcu 7 13 ağustos

Terazi burcu haftalık burç yorumu (7 – 13 Ağustos)

Haftanın genelinde aile ve arkadaş çevresi ile sıkı bir iletişim halinde olacağı görülen Terazi burçları için bu da yoğun bir sosyallik takvimi anlamına geliyor. Peki sizleri bu yoğun haftada Terazi burcu haftalık burç yorumu ve tahminlerine göre bakalım ne gibi gelişmeler bekliyor.

Hafta başında neler bekliyor?

Yakın çevreniz ile olan sık görüşme ve uzun iletişim kurma haliniz haftanın başından itibaren kendini hissettirecek sevgili Terazi burcu kadınları. Bu süreçte size sunulmuş olan karar alma aşamalarından yüksek iletişim halinizi bakarak çevrenizden akıl almak istiyor olabilirsiniz.

Ancak kararlarınızı kendi değer anlayışınız ve fikirleriniz doğrultusunda almak çok daha akıllıca ve hem hayatınız hem de ilişkileriniz için çok daha sağlıklı olacaktır. Aksi halde risk içeren kararlar için uzun vadede çevrenizi suçlayabilir ve almış olduğunuz sorumluluklar için aileniz ile tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde neler bekliyor?

Haftanın devamında gündemine aşkı taşıyacak olan Terazi burcunun haftalık yorumuna göre sahip olduğunu kararlılık hali sizleri sorunları aşmak adına yeni iletişim yollarına yönlendiriyor olacak. İşiniz ile ilgili teklifler haftanın başında sizleri yormuş olsa da ilişkiniz anlamında haftanın ortasına denk gelen birtakım gelişmeler sizi oldukça dinlendirecek. Son derece olumlu ve de romantik geçen hafta ortası, uzun zamandır gündemde olan planların sonunda kesinlik kazanması ve bir yandan kriz haline dönüşen sorunların çözüme kavuşması için ideal zamanlar olacak.

Kova burcunun yaptığı tutulma sizleri manevi anlamda oldukça güçlü kılacak sevgili Terazi burçları. Bu süreçte kendi iç sesinize kulak vermeyi ve sorunlarınız konusunda kendi danışmanınız olmayı başarabileceksiniz. Hatta daha da fazlasını isteyerek ruhunu beslemenin yollarını arayanlara hafta sonunu meditasyon ile geçirmelerini öneriyoruz.

Haftanın ilerleyen günlerindeki bu sezgisel artışınız uzak mesafedeki kişilere kadar yansımış olacak ki yarım kalmış ve sizin üzülmeniz ile sona ermiş bir ilişkinin karşı tarafından geri dönüş alacaksınız. Geçmişten gelen bu kişinin özrü sizin için daha da rahatlamış bir ruh anlamına gelebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz