Çarşamba, Ağustos 10, 2022

Terazi Burcu Kadınlarını Bu Hafta Neler Bekliyor? 24-30 Temmuz

terazi burcu 24 30 temmuz

Terazi burcu haftalık burç yorumu (24 – 30 Temmuz)

Oldukça hareketli bir başlangıç yapacakları haftaya, biraz sıkıntı biraz da telaş ile devam edecek olan Terazi burcu kadınları için genel anlamda keyifli günler bekleniyor. Terazi burcu haftalık burç yorumu bakalım bu güzel sürecin bozulmaması için nelere karşı hazırlıklı olmanızı öneriyor?

Hafta başında neler bekliyor?

Sosyal anlamda oldukça hızlı bir başlangıç yapacağınız hafta başında ilişkilerinizin sonradan çatırdayacak olması biraz keyif kaçırabilir sevgili Terazi burcu kadınları. Bu hareketlilik ve sorunlar devamında aile içinde maddi konularda da devam edince sizin için sabır zorlayan anlar gündeme gelebilir. Yapacağınız küçük değişiklikler ve çözüm önerileri ile tüm bu durumları tersine çevirebilirsiniz, yeter ki soğukkanlılığınızı koruyun.

Haftanın ilerleyen günlerinde neler bekliyor?

Hafta başının bu denli çalkantılı geçmesi sizi ilerleyen günlerde biraz geri çekilme ve kendi başınıza olayları düşünmeye sevk edebilir. Plan yapmaktan ve sosyalleşmekten kaçınmayı yeğleyeceğiniz bu birkaç gün içinde çok yakınınız olmayan kişiler ile iletişime geçmemeye özen gösterin, aksi halde birtakım yanlış anlaşmalar yaşayabilir ve başınızı daha da ağrıtabilirsiniz.

Haftanın 3. ve 4. günlerinde hafta başındaki bu içe çekilmeniz farklı dedikodulara mahal verebilir. Ancak arkanızdan konuşan kişilere karşı sabırla mesafenizi koruyun. Çünkü iş ortamı başta olmak üzere birtakım şartlar sizi kendiliğinden bir araya getirerek yüzleştirecek ve otoriteriniz tüm bu dedikoduların unutulmasını sağlayacak. Yine de bu süreçte başınızın ağrımaması adına dertleşmekten ya da sır paylaşmaktan uzak durmanızda fayda var.

Haftanın 5. günü itibari ile sosyalliğiniz yavaş yavaş yükselişe geçecek ve bu da çevrenize olan katılımınızı arttıracak. Ancak dikkat, bazı hareketleriniz dedikoduları susturmuş olsanız da insanların sizden uzaklaşmasına yol açabilir. Bu süreçte insanların kaçışına yol açmamak için sabırsız ve abartılı hareketler uzak durmak ve dingin, dengeli bir profil oluşturmak gerekiyor.

Eğer bir birliktelik içerisindeyseniz hafta sonunda küçük bir kaçamak yapmanız ya da ileriye dönük bir tatil planı yaparak karşılıklı sevinmeniz mümkün. İlişki içerisinde değilseniz uzun zamandır destek gördüğünüz kişilere daha dikkatli bakmanızı öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz