Pazartesi, Ağustos 8, 2022

Terazi Burcu Kadınlarını Bu Hafta Neler Bekliyor? 14-20 Ağustos

terazi burcu 14 20 ağustos

Terazi burcu haftalık burç yorumu (14 – 20 Ağustos)

Terazi burcu için bir miktar yenilikçi ancak bu yenilikler ile birlikte can sıkıcı durumların da gelişeceği bir hafta ön görülmekte. Aile içindeki ilişkilerin ön planda olacağı bu hafta için bakalım Terazi burcu haftalık burç yorumu bizleri hangi konularda uyarıyor.

Hafta başında neler bekliyor?

Terazi burcunun aile konusundaki gelişmelere açık olması gereken bu haftanın ilk günlerinden itibaren aile bireyleri ile kurulması zorunlu hale gelen yakın ilişkiler dolayısı ile biraz canı sıkılabilir. Güncel bir sorun olmamasına rağmen sık sık gündeme getirilecek olan geçmiş ya da genel konular nedeniyle daralmış hissedebilir, çözümsüz konuların gündeme gelmesinden dolayı bıkkınlığınızın kavgalara yol açmasına neden olabilirsiniz.

Hisleriniz gibi düşüncelerinizi de kontrol altında tutun ve bu süreçte olabildiğince sakin davranın. Ailelerin yöntemi ne kadar can sıkıcı gelebilse de her daim yalnızca iyiliğinizi istediklerini unutmayın.

Haftanın ilerleyen günlerinde neler bekliyor?

Haftanın ilerleyen günlerinde ailesi ve kızgınlıkları arasında dengeyi yakalamayı başarmış olması öngörülen Terazi burcu kadınları için bu sürecin tam da maddi olarak rahatlama dönemi ile aynı zamana denk gelmesi sayesinde genel bir rahatlama söz konusu olacak. Maddi konulardaki rahatlamalarını eğlence hayatı için değerlendirmek isteyenlerin ise bu fikri biraz erteleyerek ellerine geçen nakit ile daha farklı ve küçük yatırımlar yapmaları oldukça faydalı olacak.

Dilerseniz alışveriş ya da eğlence yerine bu paranızı biriktirmeyi ya da dövize dönüştürmeyi düşünün, çünkü paranızın sonrasında bereketlenerek hayatınızdaki birkaç küçük fırsatta size büyük yardımı olacağını söylemek mümkün.

Haftanın son günlerini ev ortamında ve dinlenme amaçlı sakin bir şekilde geçirmek isteyen Terazi burcunun kapısını birkaç davetsiz misafir çalabilir. Kısa süreli olarak size ziyarette bulunacak olan bu misafirleriniz ile ev ortamında buluşmak sizlere de dinlendirici ve keyifli gelebilir. Yeter ki hafta başında yaşanan gerginlikleri yaşamınızın geneline yansıtmamaya çalışın ve sizi görmek isteyen misafirlerinize karşı açık olun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yay Burcunun Özellikleri Nelerdir?

22 Kasım’la 21 Aralık tarihleri arasında doğanlar, Yay burcunun özelliklerini taşırlar. Burcun elementi ateş, etkin gezegeni Jüpiter’dir. Aslan ve Koç burçlarıyla çok iyi anlaşırlar,...