Sanal Alem’de En Çok Söylenen Yalanlar

39
sanal alemde söylenen yalanlar


Bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete dedikleri bu sanal âlem olsa gerek. Herkesin kültürlü, üniversiteli, muhteşem karakterli olduğu bir âlem burası. Hepimiz şu ya da bu şekilde kullanıyoruz günümüz teknolojisini, kullanırken birbirinden ilginç olaylara da şahit oluyoruz. En yaygın olanı yalanlar. Bakın klavye kişilikleri nasıl yalanlar uydurmuşlar…

Sanal Alem’de En Çok Söylenen Yalanlar

Aman Allah’ım gökyüzünden bir melek indirmiş Dünya ya ve benim karşıma çıkarmış. (At oltayı takılan senindir.:)


Aşkım demek benim için neredeyse imkânsız ama seni gördüğümden beri bu kelimeyi sana kullanmak için can atıyorum (he canım heee şuan mesajlaştığı en az 6 hatun var ya da erkek)


İşletme fakültesi okudum, kitap okumak en büyük tutkum. (Evet, kesin işletme okudu, insan işletmesi, kitabı ver eline kekeler)


Ten dediğin nedir? Hiç bir zaman senin için böyle şeyler düşünmedim, ben dokunmadan sevdim seni. (Tabii tabii fırsatını bulsa affetmeyecek)


Daha yakından tanışmalıyız, en kısa zamanda geleceğim yanına (amaç oyalamak yedekte bekletmek)


Maddi durumum hakkında konuşmak istemiyorum, bu paramla hava atmak olur (yiyecek ekmeği yok)


Pardon aşkım yaaa bu gün çok yoğundum nete giremedim hiç. (aslı: bu gün canım senle konuşmak istemedi, listedekileri yokladım)


Evli olmasan, düzeninin bozulmasından korkmasan basarım sana nikâhı (hey yavrum hey manyak mıyım seninle oyalanıyorum demeye yürek ister tabi)


Senden başkasını gözüm görmüyor, eriyorum günden güne (gözü görmüyor zaten dört dönmüş etrafına sıraladıklarıyla)


Tatlım uzun zamandır konuşuyoruz ve beni tanıyorsun ben sana güveniyorum sen de bana güven (güven gör dünyanın kaç bucak olduğunu)


Pardon mesajla rahatsız ettim sizi ama yazmadan duramadım, gözleriniz lens mi? bu muhteşemlik gerçek olamaz (haydii iltifat ettim yaz da neşemizi bulalım ayakları)

Evet, bunlar en sık karşılaşılan yalanlar, gün geçmiyor ki sanalda biri de çıkıp densizlik yapmasın. Hatta o kadar tepkiliyiz ki dürüst olanları bile bir tutuyoruz bu tiplerle. Kadınıyla erkeğiyle ne yalanlar uyduruluyor ve ne yalanlara kanıyoruz ya da kandırılmaya çalışılıyoruz. BİNDİK Bİ ALAMETE GİDİYOZ KIYAMETE

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz