Salı, Ağustos 16, 2022

Rüyada Zehir Görmek Ne Anlama Geliyor?

rüyada zehir görmek

Genel anlamda kişinin ihanet göreceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin sürekli arkasında lafının eden kişilerin olduğuna ve bu kişiler yüzünden işlerinin çok kötü gideceğine tabir edilir. Aynı zamanda rüya da zehir görmek mesleki anlamda iflasa veya batağa işaret eder.

Eğer serbest meslek ile uğraşan bir kişi bu rüyayı görmüş ise işlerinin kapanacağına ve satış yapamayacağına yorumlanır. Devlet dairesinde çalışan bir kişi bu rüyayı görmüş ise bulunduğu yerden bir kademe aşağıya ineceğine ve parasal anlamda ciddi kayıplar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada zehir görmek

Bir düşmana işaret eder. Aile veya arkadaş çevresinden birkaç kişinin sürekli sizin kuyunuzu kazmak istediğine yorumlanır. Eğer çok uzun yıllardır arkadaşlık yaptığınız kişilerden şüpheleniyor iseniz kendinize biraz dikkat etmeniz gerekir. Bu kişilerden size çok büyük zararlar geleceğine ve hiç ummadığınız bir anda bütün servetinizi kaybedebileceğine işaret eder.

Rüyada zehir yediğini veya içtiğini görmek

Kişinin sağlığına çok dikkat etmesine işaret eder. Kısa bir zaman içerisinde sağlığınızın bozulacağına ve iyileşmek için maddi gücünüzün yetmeyeceğine yorumlanır. Eğer ki uzun zamandır bir hastalık ile uğraşıyor iseniz sizin veya çevrenizden birilerinin sağlığının bozulacağına ve hastanelik duruma geleceğine işaret eder. Ancak bir diğer rüya tabirine göre rüya tam tersine yorumlanmıştır. Bu rüyayı gören kişinin sağlığına kavuşacağına ve sağlık nedeninden dolayı çektiği çilelerinin biteceğine alamet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz