Çarşamba, Ağustos 10, 2022

Rüyada Saat Görmek Nasıl Tabir Edilir?

rüyada saat görmek

Rüyada saat görmek

Rüya tabiri genel anlamda hayırlıdır ve güzel rüyalar arasında yer alır. Bu rüyayı gören kişinin sözüne sadık olduğuna, yaşamında bulunan kişilere dair saygılı olduğuna ve yalan söyleyen kişilere karşı da sinirli olduğuna işaret eder. Diğer bir rüya yorumuna göre ise rüyada saat görmek üzücü olaylara delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin kısa bir zaman içerisinde üzücü bir haber alacağına, moralinin ciddi derece de bozulacağına ve bazı kişilerden ağır sözler işiteceğine işaret eder.

Rüyada kol saati görmek

Sosyal yaşama ve kişisel bakıma işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin kendine çok güzel baktığına, etrafında bulunan kişilerin rüya sahibine karşı imrenerek baktığına ve fiziksel olarak değişimler istediğine işaret eder.

Rüyada duvar saati görmek

Rüya sahibinin iş hayatında ve sosyal yaşamada güzel olaylar ile karşılaşacağına, beklediği tüm işlerin olumlu sonuçlar vereceğine ve yaşamının kolaylaşacağına işaret eder.

Rüyada saatin çaldığını görmek, genelde can sıkıcı olaylara alamet eder. Rüyayı gören kişinin kısa bir zaman dilimi içerisinde canını sıkacak, mutsuzluğa düşecek ve üzülecek olaylar ile karşı karşıya kalacağına delalet eder. Rüyasında saatin çaldığını duyan bir kişi çok üzüleceği durumlara düşeceğine yorumlanır.

Rüyada saatin ayarını yapmak ise rüya sahibinin kendine karşı çeki düzen vereceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişi eğer bekâr ise yeni bir kişi ile tanışacağına da yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz