rüyada rüzgar görmek

Rüyada rüzgar görmek

Gelecek olan günlerden gelecek bir haberin işaretidir. Bu rüyayı rüyanın şekline göre farklı şekillerde yorumlanabilen bir rüyadır. Ancak hayra yorumlanabilecek rüyalar arasında yer almaktadır.

Rüyada rüzgar görmek, rüya sahibinin yaşayacağı güzel günlere işaret eder. Rüya sahibinin şansı ve kısmeti açılacak ve yaptığı her işte başarı sağlayacaktır.

Rüyada rüzgar esintisi görmek

Yine değişik şekillerde yorumlanabilecek bir rüyadır. Şiddetli bir esinti görmek her şeyin yok olacağına ve musibetlere işaret eder. Hafif bir rüzgar esintisi ise, hayırlı işlere delalet eder. Meltem esen bir rüzgar görmek heyecan dolu bir olayın işaretidir.

Rüyada rüzgar hissetmek

Bu rüya mutluluk, esenlik ve ferahın işaretidir. Rüyayı gören kişinin tüm sorunlardan ve üzücü olaylardan kurtulacağına ve sorunlarını çözeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi için huzur ve mutluluk dolu günlerin yakın olduğunun habercisidir.

Rüyada rüzgar sesi duymak

Çok uzaklardan gelecek kötü bir haberi işaret eder. Bu rüya karşısında rüyayı gören kişi mutsuz olacak ve uzun bir süre mutluluğu yakalayamayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz