Çarşamba, Ağustos 10, 2022

Rüyada Makyaj Yapmak Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Makyaj Yapmak

 Rüyada makyaj yaptığını gören kimse, etkisinden uzun süre kurtulamayacak bir gönül ilişkisi yaşayacaktır. Bu ilişki nedeni ile çok mutlu olacağı, ancak bu ilişkinin kalıcı olmayacağı şeklinde tabir edilen bir rüyadır. Rüyasında makyaj yapan kişinin aynı zamanda yakın çevresinde onun başarısını çekemeyen birinin olduğu yönünde yorumlanır.

Bu rüya bazı yorumculara göre rüya sahibinin bir dolandırıcılığa maruz kalacağına işaret eder. Rüyada makyaj yaptığını gören kişi kadın ise ve yaptığı makyaj sonucu çok çekici bir görünüm kazanmışsa rüya sahibi büyük bir haksızlığa ve ihanete uğrayacaktır. Bu haksızlık sonucu rüya sahibi büyük bir ders çıkaracaktır.

Rüyada makyaj yaptığını gören kimse erkek ise bu rüya onun için pek hayırla yorumlanmaz. Bu rüya niyeti ve bakışları kötü olan bir şahsa işaret eder.

Rüyada göz makyajı yaptığını görmek

Müjdeli ve mutlu haberlerin alınacağına işarettir. Rüyada göz makyajı gören kişi iş hayatında başarı sağlar. Rüyada gözlere sürme çektiğini görmek, kazanılan paranın garanti altına alınmak istendiği yönünde yorumlanır. Rüyayı gören kimse kazandığı parayı çok emin bir yere saklayacaktır.

Rüyada ruj sürdüğünü görmek, rüya sahibinin çok güvendiği kişiler tarafından mutsuzluğa uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibi çok güvendiği kişiler tarafından ağır bir darbe alacak ve büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaktır.

Rüyada makyaj malzemesi görmek

Hayırla yorumlanan bir rüyadır. Rüya sahibi sıkıntı dolu günlerini geride bırakacak ve hayata sımsıkı sarılacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz