Pazartesi, Ağustos 8, 2022

Rüyada Kedi Görmek Nasıl Yorumlanır?

rüyada kedi görmek

Rüyada kedi görmek

Evlat sahibi olunacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi eğer evli ve bayansa eşi nedeni ile bir sıkıntı yaşayacağına işaret eder. Rüyada kedi görmek Oldukça sırnaşık ve etrafındaki insanları kolaylıkla aldatabilen, samimi olmayan ve ikiyüzlü bir erkeğe işaret eder.

Başka bir yoruma göre rüyada kedi görmek, rüyayı gören kişi anne ise evladına fazlaca baskıcı davranıyor ve özellikle eğitim hayatında çocuğu sıkıyor demektir.

Rüyada dişi kedi görmek

Gerçekte fayda sağlanan bir kişide görülecek zarara yorumlanır. Rüyada görülen dişi kedi aynı zamanda kötü huylu bir kadına delalet eder. Rüyada görülen dişi kedi ev kedisi ise rüya sahibi yaşadığı sıkıntılardan kısa bir zaman sonra kurtulacak ve feraha erecektir. Şayet rüyada görülen dişi kedi erkek ise rüya sahibi çevresindeki kişiler nedeni ile sıkıntılı anlar yaşayacaktır.

Rüyada kediyi öldürdüğünü görmek

Gerçek hayatta bir hırsız ile karşı karşıya kalınacağına ancak hırsızı yenilgiye uğrayacağına delalet eder. Rüyada kedi ile kavga ettiğini görmek, rüya sahibinin bir hastalık geçireceğine işaret eder.

Rüyada kedinin tırmaladığını görmek, rüya sahibinin düşmanı olduğuna ve düşmanının düşmanlığını gizlemeyeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi bu düşmana karşı dikkatli olmalıdır, aksi halde düşman çok tehlikeli olabilir.

Rüyada eve giren bir kedi görmek, rüya sahibinin evine hırsız gireceği yönünde yorumlanır. Eve giren kedi şayet bir şeyler yemiş ise eve giren hırsız evden bir şeyleri çalacak demektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada Bir Kimseyi Deniz İçerisinde Görmek Nasıl Yorumlanır?

Rüyada birini deniz deniz içinde görmek Bir kimseyi deniz içerisinde görmek, eger o kisi ölmüşse, cehennemde olmasina alamettir, eğer hasta ise hastaligi artar, denize battigini...