rüyada fare görmek

Rüyada fare görmek

Genel olarak hayırlı değildir ve kötü şeylerin geldiğini haberdar eder. Rüya sahibinin sağlık açısından ciddi sorunlar yaşayacağına, parasal kayıpları olacağına ve bu durumlar karşısında çaresiz kalacağına işaret eder.

Mesleki yaşamda atılan adımların sağlam olmadığına, iş hayatında kişinin çok büyük zararları olacağına ve hep sekteye uğrayacağına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin sağlığının bozulacağına işaret eden bu rüya bir haberci olarak düşünülebilir.

Rüyada evin içinde dolaşan bir fare görmek ise ev halkının çok üzüleceğine alamet eder. Aynı zamanda evin içerisinde güzel huyları olmayan bir bireye ve ailenin huzurunun kaçacağına yorumlanır. Maddi anlamda zarar görmeye ve parasal açıdan ciddi kayıpların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş bir fare görmek veya fareyi öldürmek, kötü niyetleri olan bir kişiye işaret eder. Rüya sahibinin herkes için düşüncelerinin aynı olduğuna, sevme içgüdüsünün yavaş olduğunu, bir tane bile dostu olmadığına işaret eder. Aynı zamanda diğer bir rüya yorumuna göre, kişinin girdiği savaşta başarılı olacağına, düşmanlara karşı siper alacağına ve girilen her tearuz da rüyayı gören kişinin başarılı olacağına yorumlanmıştır.

Rüyada ölü fare görmek, kişinin çok sağlam bir düşman edindiğine ve bu düşman karşısında kaçacağı bir delik olmadığına işaret eder. Ölü fare genel anlamda gizlenen ve kendini belli etmeyen sinsi bir düşmana işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz