Rüyada Deve Görmek Nasıl Yorumlanır?

51

Rüyada deve görmek

Rüya sahibi için üzüntüye, sıkıntıya, ruh halinin bozulmasına işaret eder. Rüyada rüya sahibinin karşısına çıkan dişi deve, rüya sahibinin evlenmek istediğinin göstergesidir. Rüya sahibi erkekse ve rüyasında yavruları olan bir dişi deve görmüşse daha önce evlilik yapmış bir kadın ile evlenmek istediğine işaret eder. Rüyayı gören kişi kadın ise yine aynı şekilde evli ve çocuklu bir kişi ile evlilik yapmak istediğine delalet eder.

Rüya sahibi rüyasında kendine ait dişi bir devenin öldüğünü görmüş ise eşinin öleceğine işaret eder. Rüya sahibi bir deveye bindiğini ve kaybolduğunu görmüş ise gerçekte çok büyük bir şaşkınlık yaşayacak demektir.

Rüyada deveye bindiğini görmek

Rüya sahibinin kısa bir dönemde gerçekleştireceği seyahate işaret eder. Rüyada deve ile gezmek kaygı ve üzüntüye delalet eder. Rüyada görülen ve üzerine binilen deve güzel ve süslü ise iş hayatında üst kademeli birinin önüne geçileceğine işaret eder.

Rüyada deve sürüsü görmek

İş ya da ev hayatında daha fazla söz hakkına sahip olmaya ya da değerli bir projede tek söz sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada deve kestiğini görmek

Yakın bir çevreden saygı duyulan bir kimsenin öleceğine ya da başkası tarafından öldürüleceğine işaret eder. Şayet deve birçok kişi tarafından öldürülerek eti pay ediliyorsa çevrede bulunan zengin bir kişinin ölümüne işaret eder.

Rüyada deve yavrusu görmek

Hayır, bilgi ve şeref sahibi bir çocuğun varlığına işaret eder. Rüyada yanı başında deve yavrusu görmek erkek çocuğa tabir edilir. Deve yavrusuna dokunmak ise huzursuzluk, mutsuzluk ya da gebeler için düşük yapmaya delalet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz