Cuma, Ekim 22, 2021

Rüyada denizde sıcak su içtiğini görmek

Denizden sıcak su içtiğini görmek

Denizden sıcak su içtigini gören, musibete ve sikintiya düser. Eger içtiği su kötü kokulu ve tadi da fena ise, düşmanının kendisine üstün geleceğine, bir rivayete göre de hükümet tarafından isinde zorluga düşeceğine delalet eder.

Cabir ül Magrîbî ye göre: rüyada denizin kurudugunu gormek, devlet baskaninin ölümüne veya siyasi kudretinin azalmasina, denizi bir damla kalmayıncaya kadar içtiğini görmek, rüya sahibinin islerinde başarıya ulaşacağına; deniz hayvanlarından birinin kendisiyle konuştuğunu görmek, hükümetin sırlarını aciklayacagi; denizin dalgalanip karistigini ve havanin karardigini gormek, isyana, yalan cogalmasina; denizden yenilecek bir sey çikardigini görmek, helal rizik edeceğine işarettir.

Denizden tuzlu su içtiğini görmek, haram mal kazanacağına; denizden tatli su içtiğini görmek, helal mal edeceğine; denizden maden veya kıymetli bir mücevher çikardigini görmek, hayır ve menfaate; cikardigi sey çirkin ise düsmana karsi üstünlüğüne; rüya sahibi ilim adami ise ilminin artmasina, denizden kötü bir sey çikardigini görmek, dumanin memleketi istilasina delalet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada bir kimseyi deniz içerisinde görmek

Rüyada birini deniz deniz içinde görmekBir kimseyi deniz içerisinde görmek, eger o kisi ölmüşse, cehennemde olmasina alamettir, eğer hasta ise hastaligi artar, denize battigini...