rüyada cehennem görmek

Rüyada cehennem görmek

Rüyada cehennem gören kişi için gerçek hayatta canı sıkılacak, ağız tadı kaçacak, kötü günler yaşayacak ve üzülecek anlamında yorumlanır. Rüya sahibinin hayatı alt üst olacak ve bu nedenle çok kötü bir dönem geçirecektir.

Rüyada cehennem görmek hayır ile yorumlanan nitelikte bir rüya değildir. Rüya sahibinin ailesinde tatsızlık, kavga ve düşünce zıtlığı yaşanacak, büyük ayrılıklar olacaktır.

Rüyada cehennem çukuru görmek, bu rüya, rüya sahibinin aklını çelen birilerinin olduğuna işaret eder. Böyle bir rüya gören kişi hiç ummadığı gerçeklerle karşı karşıya kalacaktır. Rüyayı gören kişi öğrendiği gerçekler karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaktır.

Rüyada cehennem ateşi görmek

Rüya sahibinin sıcak bakmadığı bazı olaylar olacak ve bu olaylar karşısında rüya sahibi sıkıntılı bir dönem geçirecektir.

Rüyada cehennem kapısı görmek, bu rüyayı gören kişinin kapısına gelecek bir kişinin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin kapısına gelen kişi zamanında rüyayı gören kişiyi çok üzmüş ve rüya sahibinin gönlünü almaya gelecektir.

Rüyada cehennem ateşinde yanmak, böyle bir rüyayı gören kişi doğru yoldan çıkmış ve günaha meyletmiştir. Rüya sahibi kafasında bazı art niyetler kurmaktadır. Ayrıca bu kötülüklerden kurtulmak yerine şeytana uyarak düşündüğü kötülükleri gerçekleştirecektir.

Rüyada cehennem zebanisi görmek, rüya sahibi için sıkıntılı günlerin geride kaldığına işaret eder. Rüya sahibinin aklına takılan bütün sorular cevap bulacaktır. Ayrıca rüya sahibinin canını sıkan kişilerden uzak kalacağına işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz