Pazar, Ağustos 14, 2022

Rüyada Balık Görmek Nasıl Yorumlanır?

rüyada balık görmek

Rüyada balık görmek

Hayır ile yorumlanan rüyalar arasında yer almaktadır. Rüyada görülen balık, rüya sahibi için büyük kısmetlerin müjdecisidir. Rüya sahibine gerçekte gelecek kısmetler balık ile haber verilir anlamında yorum yapılır.

Cafer-i Sadık’ın yorumuna göre, rüyada görülen balık altı şekilde tabir edilmektedir. Rüyada görülen balık konum sahibi bir kişiye, bekar bir kıza, gelecek kazanca, hizmetçiye, askere ve gelecek ganimetin habercisidir.

Danyal (A.s)’a göre, rüyada görülen balık eğer sıcak bir ortamda ise rüya sahibinin sıkıntı yaşayacağına, eğer balık soğuk bir ortamda görülmüş ise, rüya sahibi için iyi ve güzel şeylerin olacağına delalet eder. Rüyada denizden balık çıkarmak, ele değerli bir eşyanın geçeceğine işaret eder.

Rüyada canlı balık görmek

İkili ilişkilerde ve iş hayatında başarı ve şanslı günlerin yakın olduğunu habercisidir. Bu rüya, Rüya sahibinin aşk yaşayacağı kişinin helal süt emmiş ve iyi huylu bir kimse olduğuna dair yorumlanır.

Rüyada balık avlamak

Rüyayı gören kişi için bu rüya çok iyi şekillerde yorumlanır. Rüya sahibi çok iyi haberler alacak ve menfaat sahibi olacaktır. Rüyayı gören kişi beklemediği bir anda ve beklemediği bir yerden büyük bir yarar sağlayacaktır. Rüyada balığın avlandığı su eğer bulanıksa, rüya sahibinin bazı günahlar işleyeceği yönünde tabir edilir.

Rüya sahibi balıkları berrak bir suda avlamış, ancak balıklar tuzlu ise bazı konular karşısında bir takım sorunlar yaşayacağı anlamına gelir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz