Pazar, Ağustos 14, 2022

Kuru İncir Zeytinyağı Kürü Faydaları

kuru incir zeytinyağı kürünün faydaları

Kuru incir sağlı açısından gerçek anlamda mucizeler yaratan bir besin.. Yüksek oranda kalsiyum ve fosfor içeren incir kemik ve diş gelişimin çok daha sağlıklı olmasını sağlar. Yine içerdiği protein, vitamin ve mineral sayesinde, hücrelerin yenilenmesini sağlar. İncirin faydaları bu kadarla sınırlı değil tabi ki..

İncirin faydaları konusu başka bir makalemizde sizinle paylaşacağız.. Gelelim zeytinyağı konusuna.. Doğanın bize armağanı mucize besinlerden bir tanesi olan zeytinyağı da, son derece faydalı ve şifalı bir besin.. Şimdi gelin bu iki mucize besinin birlikte ne gibi faydaları var hep birlikte görelim.

Kuru İncir zeytinyağı kürü, pek çok derde deva türden bir kür.

Astım, alerjik astım ve öksürük şikayetleri için doğal tedavi yöntemlerinin en etkilisidir. 6 ay süresince hiç arar vermeden kullanılması gerekmektedir.

Akciğer hastalıkları dışında, erkeklerde sperm arttırıcı özelliği mevcut.

Sadece erkeklerde değil kadınlarda da doğurganlığı artırıcı özelliği vardır.

Peki bu kadar şifalı olan Zeytinyağı İncir kürü nasıl yapılır? Kuru incir zeytinyağı kürünü hazırlanışı ve uygulanışı son derece kolay.

2 adet inciri geceden saf zeytinyağının içerisine koyup, diğer geceye kadar bekletin. 1 günün sonunda, 2 adet inciri zeytinyağının içerisinden çıkarıp yiyin. Hemen yediğiniz incirlerin yerine 2 adet daha koyun. Hiç ara vermeksizin, bu kürü 6 ay boyunca uygulayın. 6 ayın sonunda, astım, öksürük gibi bir şikayetiniz kalmayacak.

İncir Zeytinyağı Kürü Sperm Arttırmak İçin

Kuru inciri bir gece önceden saf zeytinyağında bekletin,sabah aç karnına eşinize (erkeğe) yedirin.Yediğiniz incirlerin yerine 2 tane yeni incir koyun. 1 ay sonunda tekrar sperm testi yaptırın.

İncir Zeytinyağı Kürü Hamile Kalmak İçin

Kuru inciri bir gece önceden saf zeytinyağında bekletin,sabah aç karnına tüketin. İncirlerin yerine yenisi koymayı unutmayın. Hamile kalıncaya kadar devam edin. Pek çok insan 1-2 ayda sonuç almaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz