Kova Burcu Kadınlarını Bu Hafta Neler Bekliyor? 24-30 Temmuz

60
kova burcu 24 30 temmuz

Kova burcu haftalık burç yorumu (24 – 30 Temmuz)

Gündeminde aşk ile haftaya başlayacak olan Kova burcu kadınları için sonradan gündem maddi sorunlara dönüşebilir, aman dikkat! En iyisi Kova burcu haftalık burç yorumu sizler için başka neler diyor birlikte öğrenelim.

Hafta başında neler bekliyor?

Haftanın ilk iki gününe uzun zamandır konuşulması gereken ancak ertelenen aşk konuları ile başlayacak olan Kova burcu kadınları için bu süreç biraz can sıkıcı geçebilir. Özellikle aile ve aşk arasında kalınmasının olası görüldüğü bu birkaç günlük süreç sizde kimsenin size hoşgörü göstermediği algısı yaratabilir. Bu süreçte yaşadığınız çelişkiler konusunda dürüst olmaya ve olabildiğince kendinizi açıklamaya çalışın. Sorunlarınızı ertelemek ya da kaçmak, sorunların gündemde olduğu bu aktif dönemi fırsata çevirmenizin önünde engel teşkil etmesin. Özellikle yakın arkadaşlarınız ile iletişim halinde kalın.

Haftanın ilerleyen günlerinde neler bekliyor?

Haftanın ortalarına gelindiğinde aşk hayatının geri planda kalıp parasal konuların gündemde yerini aldığını görüyoruz. Özellikle ortaklık ya da paylaşım içinde olduğunuz iş arkadaşlarınız varsa kendileri ile yeni girişimlerde bulunacaksınız. Bu konuda da cesur olun ve haftanın ilk günlerinin pasını üzerinizden atarak işinize odaklanın. Keza bu girişimleriniz akılcı olduğu sürece Ağustos ortalarına kadar yükselişe geçmenizi sağlayacak.

İş hayatında yeni kararlar vermiş olmanın rahatlığı özel hayatınızdaki sorunları da çözebileceğiniz konusunda özgüveninizi yerine getirecek ve istemsiz şekilde sorunlar yeniden gündeme getirilecek. Ancak sevdiğiniz kişiye karşı sorunları çözme konusunda ısrarcı ve sabırsız davranmanız işlerin ters tepmesine yol açabilir. Bu hırs ve enerjinizi hayatınızdaki özel kişi yerine farklı aktivite ve hobilere yönlendirmeniz daha sağlıklı olacak.

Haftanın son günlerinde arkadaşlarınız ile yapacağınız planlar aklınızı karıştırabilir. Katılıp katılmama konusunda çelişkiye düşmenize yol açacak olan bu tekliflere sıcak bakmanızı tavsiye ederiz, çünkü arkadaşlarınızın sunduğu planlar ile zihniniz çok daha dingin bir hal alacak. Kendinizi motive ederek tekliflere açık olursanız yakınlarınız ile kısa ve keyifli yolculuklar yapabilir, tam ihtiyacınız olan bu dönemde iyi bir tatile çıkabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz