Pazartesi, Ağustos 8, 2022

Kova Burcu Kadınlarını Bu Hafta Neler Bekliyor? 14-20 Ağustos

kova burcu 14 20 ağustos

Kova burcu haftalık burç yorumu (14 – 20 Ağustos)

Kova burcu için oldukça sakin başlayan haftanın zaman içerisinde bu dinlenmenin enerjisi ile kendini oldukça sosyal bir yaşam tarzı içerisine atacağı bir görünüyor. Kova burcu haftalık burç yorumu ve tahminlerinin sizler için neleri öngördüğünü keşfetmeye ne dersiniz?

Hafta başında neler bekliyor?

Haftanın başında her anlamda oldukça durağan günler geçirecek olan Kova burçları için bu dönem harika bir dinlenme ve kendini geliştirme imkanı diyebiliriz. İçerisinde bulunduğunuz iş yoğunluğunu atmanızın sosyal anlamda da durağanlığa denk gelmesi sizin için ilk başta biraz can sıkıcı olabilir. Özellikle son anda iptal edilen arkadaş buluşmaları ya da görüşmek istediğiniz kişilerin sizinkinin aksine yoğunluk içinde bulunmaları ne yapmanız gerektiği konusunda kafanızı karıştırabilir.

Ancak unutmayın ki bu gibi boşluklar uzun zamandır yapmak istediklerinizi hayata geçirmek için bire bir. İzlemeyi düşündüğünüz bir film ya da okumayı dilediğiniz bir kitabı hemen elinize alma vakti geldi demektir. Belki sonrasında mutfakta tezgah başında yeni tarifler deneyebilir ya da yeni çiçekler ekebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde neler bekliyor?

Bu kadar dinlenme yeter diyeceğinizi şimdiden duyar gibiyiz. Ancak merak etmeyin haftanın 3. ya da 4. günü başlayacak olan sosyalleşme çabalarınız yanıt bulacak ve oldukça eğlenceli günler geçireceksiniz. Özellikle gece hayatını da renklendirenler için yeni arkadaşlıklar gündeme gelecek ve tercihinizi nispeten sakin mekanlardan yana kullanmak daha öncesinde fark etmediğiniz kişiler ile uyum içerisinde yeni sohbetler başlatmanıza ön ayak olacak.

Sosyalliğin de küçük bir bedeli var elbette. Bu hafta ekstra olarak sağlığına dikkat etmesi önerilen Kova burcu kadınları için dert edilmemesi ancak dikkat edilmesi gereken minik rahatsızlıklar söz konusu olabilir. Özellikle de karın ve baş bölgelerine dikkat etmeye, bir süre havuz gibi enfeksiyon için müsait alanlara gitmemeye özen gösterin. Sosyalleştiğiniz günler içerisinde alkol alma, beslenme ya da uyku gibi alışkanlıklarınıza gösterdiğiniz özeni de aksatmamaya çalışmak oldukça iyi olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yay Burcunun Özellikleri Nelerdir?

22 Kasım’la 21 Aralık tarihleri arasında doğanlar, Yay burcunun özelliklerini taşırlar. Burcun elementi ateş, etkin gezegeni Jüpiter’dir. Aslan ve Koç burçlarıyla çok iyi anlaşırlar,...