Pazartesi, Ağustos 8, 2022

Koç Burcu Kadınlarını Bu Hafta Neler Bekliyor? 7-13 Ağustos

koç burcu 7 13 ağustos

Koç burcu haftalık burç yorumu (7 – 13 Ağustos)

Koç burcu için hem özle hayatında hem de iş hayatında ektiklerini biçeceği bir hafta geliyor. Kendinize artan güveniniz ile işleriniz yoluna giredursun bakalım sizleri hangi sürprizler bekliyor. Koç burcu haftalık burç yorumu ile siz de bu haftaya başlamaya hazır mısınız?

Hafta başında neler bekliyor?

Sabır ve fedakarlık kavramları konusunda kendinizi sorguladığınız bir dönemin içerisinde olduğunuz görülüyor. Ancak hem iş hayatınızda hem de aşk hayatınızda haftanın başında itibaren bu konuların sizler için netlik kazanacağı ve zihninizin bu yönden rahatlayacağını da söylemek mümkün.

Pozitif yaklaşımlar alacağınız bu haftaya, başlangıç aşamasından itibaren yüksek motivasyon ile giriş yapmanız özellikle kariyer anlamında sizlere harika hissettirecek.

Haftanın ilerleyen günlerinde neler bekliyor?

Sizlere gelen yüksek enerjili sözler, iltifatlar, zihninizin böylesi karmaşık olduğu bir dönemde sorgulamalara girmenize ve kendinizi bir yapaylığın içinde hissetmenize yol açabilir. Ancak çevrenizden göreceğiniz destek ve ilgi bu denli yüksek iken size uzatılan hiçbir eli geri çevirmemenizi öneriyoruz.

Özellikle uzun zamandır bekar olan ya da ilişkisi hakkında kafa karışıklığı yaşamakta olan koç burcu kadınları, hafta ortası itibariyle yepyeni sayfalar açmaya hazırlanıyor olacak. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken çevrenizin değil, yüreğinizin sesini dinlemek olsun.

İş yaşantınızda yalnızca iltifat ve destek teklifi değil aynı zamanda beklenmedik bir anda müjde almanız da muhtemel. Yeni bir iş arayışında iseniz kapıları aşındırmaya devam edin deriz.

7 Ağustos gecesi gerçekleşecek olan Kova tutulması sizleri de etkilemiyor değil. Yansımalarını otoritenizdeki artış ve sertlik olarak hissedeceğiniz bu dönemde partnerinize ya da iş arkadaşınıza karşı bir miktar kaba ve ukala bir tavır takınabilir ancak farkında olmayabilirsiniz, aman dikkat.

Dedikoduların dolduruşuna gelerek ani yükselişlerde bulunabilir, hatta atacağınız ani adımlar nedeniyle ilerleyen günlerde hukuksal sorunlar yaşayabilirsiniz; Kova’nın etkisi üzerinde tekrardan durmakta fayda var.

Oldukça güçlü bir enerjinizin olduğu ancak bir o kadar kritik yerlerden geçtiğiniz bir haftadasınız sayın Koç burçları. Ne maddi ne de manevi bir sorun yaşamamak adına kontrollü ve mantıklı hareket etmeye ekstra özen gösterme vakti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yay Burcunun Özellikleri Nelerdir?

22 Kasım’la 21 Aralık tarihleri arasında doğanlar, Yay burcunun özelliklerini taşırlar. Burcun elementi ateş, etkin gezegeni Jüpiter’dir. Aslan ve Koç burçlarıyla çok iyi anlaşırlar,...