Perşembe, Ağustos 18, 2022

Kadınları Mutlu Etmenin Yolları Nelerdir?

Kadınlar yıldız falı ile burç yorumlarına can atarlar. Kız arkadaşınız ya da eşinizle aranızda daha iyi bir bağ kurmak, onu anlamak için burçları bilmelisiniz. Burçlarla ilgili etkileyici cümleler kurabilir, bu konuda yorumlar yapabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta karşınızda kimin olduğudur. Kadınlar burçlarla ilgilenir lakin ilgilenmeyenler de olacaktır.

Tarihlere Önem Verin!

Kadınlar tarih konusuna gereğinden fazla önem verirler. Dünya kadınlar günü dâhil olmak üzere birçok günü hatırlamalı ve onlara hatırladığınızı göstermelisiniz. Kadınların önemli günleri asla unutmayacağını bilin, tanışma gününüz, evlilik yıl dönümünüz, sevgililer günü bu günlerden sadece bir kaçıdır.

Önemli günlerde jest yapmaktan kaçınmayın, ufak bir hediye alabilir ya da o önemli günü tebrik edebilirsiniz. Şimdiden önümüzdeki önemli günleri sizlere hatırlatalım, 14 Şubat sevgililer günü ve 8 Mart dünya kadınlar günü iyice yaklaştı.

Krizleri Etkin Yönetin

Bayanlar ince, detaylı kişilikleri nedeniyle birçok küçük soruna büyük sorun olarak yaklaşırlar. Tabi ki böyle bir durumda onu anlaması gereken en iyi kişi sizsiniz. Başına gelen olayı dinleyin, yorum yapmayın, gerekirse onaylayın, asla hatalarını yüzüne söylemeyin. Böyle bir durumda nasihat vermeyi kesinlikle denemeyin, sadece dinleyin, hatta etkin bir şekilde dinleyin.

Erkekler sonuç odaklı olduğundan dolayı bir sorunun sonucuna odaklanacak, Kadınlar ise en ince detayı unutmayarak anlatacak ve en son sonuca geleceklerdir. Sadece rahatlayın ve kadınları anlamak için gerekeni yapın.

Romantik Olun

Sizin için odada yanan beyaz ampul ve karşınızdaki televizyon yeterlidir. Ancak bir kadın için asla bu böyle değildir. Onu mutlu etmek için romantizmden ne kadar etkilendiğini bilmelisiniz. Ufak sürprizler yaparak onu mutlu edebilirsiniz. Güzel bir ortam yaratmanız basit ve kolay olacaktır. Bu konuda birkaç adet renkli mum sizler için yeterli olacaktır.

Gün İçinde Hatırlayın

Gün içerisinde çok fazla işle uğraşıyor yoruluyor olabilirisiniz, bu sevgilinizi unutacağınız anlamını taşımaz. Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun, onu hatırladığınızı hissettirin. Gün içerisinde bir mesaj ile ya da e posta ile neler yaptığını sorabilirsiniz.

Onu Tanıyın

Kadınlar kendileri ile ilgili bilgilerin, özelliklerin öğrenilmesine ve takip edilmesine bayılırlar. Onun en sevdiği filmi, en sevdiği yemeği, en sevdiği rengi bilmelisiniz. Bu kadınları mutlu etmek için gereklidir. Siz futbola ne kadar çok ilgi duyuyorsanız, onlarda bu konulara ilgi duymaktadır.

Sevgilinizi arkadaşlarınız ile tanıştırmak en büyük adımlardan bir tanesidir. Bu onun kendine güvenini artıracak, hayatınızda yeri olduğunu artık bilecektir.

İltifattan Vazgeçmeyin

Erkekler sabah kalktıklarında ne giyeceklerine karar verip bunu uygularken, kadınlar akşamdan yarın için ne giyeceklerini ayarlarlar. Ne giydikleri kadınlar için oldukça önemlidir. Sevgilinize üzerindekilerin ne kadar yakıştığını, hoş bir görüntüye sahip olduğunu söyleyebilirsiniz.

Özel günlerde ne giydiğini aklınızın bir köşesine not edin, aradan aylar geçtikten sonra doğum günündeki o pantolonu neden giymiyorsun, çok yakışıyordu dediğinizde, savaşmadan kazananlardan olacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz