Pazartesi, Ağustos 8, 2022

Kadınlara Sevgililer Gününde Hangi Hediyeler Alınır?

kadınlara sevgililer gününde ne hediye alınır

Bir önceki yazımda Erkeklere Sevgililer Gününde Hangi Hediyeler Alınır, konusuna değinmiştim. Birçok kadın arkadaşım bu tür yazılara erkeklerin daha çok ihtiyacının olduğunu düşündüğü için, böyle bir yazı daha yazma gereği duydum.

Erkekler size söylüyorum eğer sevgilinize hala hediye almadıysanız, kadınlar hediyesiz geçen bir sevgililer gününü asla unutmazlar. Sevgililerine ne hediye alacağına karar veremeyen erkekler için birçok hediye seçeneği yazımda derledim, sizlere düşen tek şey hediyelerden birini seçerek sevgilinizi mutlu etmek.

En Klasik Sevgililer Günü Hediyeleri

Kadınları mutlu etmenin çok kolay olduğu herkes tarafından bilinir. Bu sebeple onlara alınabilecek hediyeler pahalı olmaktan ziyade düşünüldüklerini hissettiren hediyelerdir. Bu özel günde onun unutulmadığını gösterecek, güzel bir çiçek buketini evine veya iş yerine kurye ile göndermek sizin çiçeği kendinizin getirmenizden daha büyük bir etki yaratacaktır. Aynı zamanda yine üzerinde güzel aşk notları yazan kurabiyeler veya çikolatalar da kurye ile gönderilebilecek hediyeler arasındadır.

En klasik hediyeler arasında yer alan parfümleri de kendi zevkinize göre alarak hem onu şaşırtabilir hem de siz istediğiniz kokuyu her daim sevdiğiniz üzerinde duyarak mutlu olabilirsiniz.

Kişiye Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

Üzerinde sevgilinizin isminin yazdığı veya ikinize özel bir tarihin yazılı olduğu birçok hediye alternatifi de sevgililer gününde düşünülebilir. Bu hediyeler arasında kişiye özel olarak üretilen çikolatalar, ismin yazılı olduğu bayan cüzdanları, üzerinde ikinize özel bir fotoğrafın bulunduğu sihirli bardaklar, isme özel bileklikler, kolyeler veya yüzükler de sevgililer günü için oldukça idealdir.

Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgilinizi mutlu edebilmek için basit ve el emeği romantik hediyeler yapabilmeniz de mümkündür. Ona özel bir defter alarak her gün okumak üzere güzel notlar yazabilir ve böylece her yeni güne sizin onu ne kadar sevdiğinizi hatırlatarak başlayabilirsiniz.

Eğer resim yapabiliyorsanız defterin arasına sevginizi hissettirecek özel çizimlerde hazırlama şansınız var. Erkeklerin birçoğunun teknolojiyle arası iyidir, bilgisayarda hazırlayabileceğiniz özel bir slayt gösterisi veya filmde sevgilinize güzel bir hediye seçeneği olabilir.

Benim bu kadar zamanım yok ve becerikli biri de değilim diyorsanız, romantik hediye seçenekleri arasında onu çok mutlu edebilecek özel hediye sepetleri, içeriğinde mesaj bulunan kurabiyeler, kalp şeklinde ikinizin beraber resimleri bulunan puzzlelar, aşk dolu notların bir arada bulunduğu özel kutular, romantik aşk yazıları içerek özel çerçeveler, beraber fotoğraflarınızın bulunduğu özel albümler ve kalp şeklinde saatler tercih edilebilir.

Bütün sevgililerin 14 Şubat Sevgililer Gününü şimdiden kutlarız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Boşanma Sebepleri Nelerdir?

Boşanma davaları ve aile hukuku ile ilgili olarak merak edilen en hassas konulardan biri de eşlerin boşanma sebepleridir. Boşanma davalarına bakan avukatlar, boşanma sebepleri...