Salı, Ağustos 16, 2022

Kadınlar İçin Sevişme Taktikleri

sevişme taktikleri

Kadınlar için sevişme taktikleri, En hassas bölgelerin seçimi Uzmanından sizin için hazırlandı. Kadınlar ne yazık ki çoğunda sevişme sırasında yetersiz olmakla yada ne yapacağını nasıl davranması gerektiğini bilememekle alakalı bir çekingenlik olur.

Bu çekingenlikte sevişmenin zevk vermekten ziyade sıkıcı ve anlamsız bir hale gelmesine neden olur ve pek çok erkek için bir kadının yatakta çekingen ve huzursuz olması soğuma sebebidir. İşte hem zevk almanız hem de zevk vermeniz için bir kaç küçük sevişme taktiği.

Öncelikle şunu unutmamalısınız ki erkekler altında şişme bebek gibi hareketsiz yatan bir kadın istemezler. Bu onlar için bir sevişme değil adeta mastürbasyon sayılır. Bu nedenle biraz kendinizi gösterin, unutmayın sizin kadar onlarında dokunulmaya ihtiyacı var ve erkeklerde sevişme sırasında okşanmak ister. Birlikte olduğunuz erkeğin vücuduna dokunmayı ihmal etmeyin.

Sevişme sırasında kadınlar için önemli tüyolardan bir tanesi de rahat olmak gerektiğidir. Kimseye bir şey ispatlamak için değil sadece zevk almak için sevişiyorsunuz ve kendinizi kasmak zevk almanızı önler.

Sevişirken birlikte olduğunuz erkeğin reflekslerini ve yüz hareketlerini takip etmeye çalışın kiminin zevk noktaları kimi için gıdık aldıkları yada huzursuz oldukları bölgeler olabilir bunu sevişme esnasında size söylemezler ama dikkatleri dağılabilir yada ereksiyona geçişte zorlanabilirler bu nedenle reflekslerini kontrol edin ve zevk almadıklarını fark ettiğinizde daha fazla aynı bölge ile uğraşmayın.

Kasıkları erkeklerin en hassas ve en çok keyif aldıkları bölgelerdendir ve ne kadar keyif aldırırsanız ne kadar zevke getirirseniz partnerinizde size keyif aldırmak için o kadar uğraşacaktır. Bu nedenle kasıklarına yapacağınız küçük dokunuşlar ve dil darbeleri sizi vazgeçilmez kılacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz