Salı, Ağustos 16, 2022

İkizler Burcu Kadınlarını Bu Hafta Neler Bekliyor? 14-20 Ağustos

ikizler burcu 14 20 ağustos

ikizler burcu haftalık burç yorumu (14- 20 Ağustos)

İkizler burcu için gelişmelere gebe olan bir haftanın içerisindeyiz. Biraz gergin geçmesi öngörülen hafta boyunca temkinli olmakta fayda var, aksi takdirde sakinliğinizi korumak biraz güç olabilir. Peki ikizler burcu haftalık burç yorumu bakalım sizi başka hangi konularda uyarıyor.

Hafta başında neler bekliyor?

Haftanın başında alacağı ani haberler ile gelecek haftalar için bir seyahat planı yapmaya başlamak zorunda kalacak olan ikizler burcu için bu süreç biraz can sıkıcı olabilir. Çünkü seyahatinizin amacı bir iş görüşmesi ile görevlendirilmeniz ya da bir aile büyüğüne sağlık anlamında yardımcı olmanızın gerekmesi olabilir. Bu duruma karşılık sakin kalmaya ve hala vaktiniz olduğunu düşünerek seyahat tarihinize kadar işinize odaklanmanızda fayda var.

Almış olduğunuz ani haber ve görevler özel yaşamınıza gerginlik olarak yansıyabilir. Sorunlarınız ya da gerginlikleriniz için partnerinize olan tahammülünüz azalmış olabilir ancak gergin dönemlerinizde sakin olmaya çalışmanızı hak eden bir partneriniz olduğunu da unutmamalısınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde neler bekliyor?

Haftanın oldukça yoğun geçecek olan 4. ve 5. günlerine bir telefon ya da mail trafiği içine hapsolabilir, bu yoğunluğun içerisinde yaşanacak olan olası karışıklıklardan dolayı çalışanlarınız ile gergin anlar yaşayabilirsiniz. Unutmayın ki herkesin iş hayatı gibi bir de dışarıda bir hayatı vardır ve farkında olmadan sorunları olan insanlara yapmış olduğu hatalar için yüklenmiş olabilirsiniz. Gerçekleri öğrendiğiniz takdirde pişmanlığını duyacağınız sözler sarf etmeden ve çalışanlarınızı kırmadan önce iki defa düşünün deriz, sonuçta herkes hata yapabilir, önemli olan telafi çabasıdır.

Uzun zamandır arkadaş çevrenizde bulunan bir kişinin size olan ilgisini fark edebilir ya da küslük içinde olduğunuz bir arkadaşınızın barışma çağrısını alabilirsiniz. Her halükarda bir şekilde gerçekleşecek olan ve hafta sonuna denk gelen bu gelişmelerin arkadaş ortamınızda büyük yankılar uyandıracağı kesin. Hafta boyunca yaşanan gerginliklerin etkisi ile bu durumları görmezden gelmeye çalışabilirsiniz. Ancak bu esnada iyi bir ilişki ya da uzun sürecek bir arkadaşlık fırsatını kaçırıyor olabilirsiniz, teklifleri reddetmeden önce durup düşünün deriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz