Perşembe, Ağustos 18, 2022

İbrahim Saraçoğlu Cilt Lekeleri Kürünün Yapılışı

cilt lekeleri bitkisel tedavi

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu cilt lekelerini ve cilt lekelerine iyi gelen şifalı bitkiler ile bitkisel kürlerini açıkladı. İbrahim Saraçoğlu’nun cilt lekelerine iyi gelen bitkisel kürlerini bu makalede inceleyebilirsiniz…

Yarım litre su kaynadıktan sonra 2 yemek kaşığı lavanta ve bir yemek kaşığı testere dişli aslan pençesi suyun içine atılır. Bu suyun buharı cilde tutulur. Ya da isterseniz suyun içine bir miktar pamuk batırın ve bir miktar suyu emdikten sonra pamukla tüm yüzünüzü silin.

Testere dişli aslan pençesinin yaprakları testere dişi şeklindedir. Düz kenarlı yapraklı olan aslan pençesini kullanmayınız.

İbrahim Saraçoğlu Cilt Lekeleri Kürünün Yapılışı

  • Yarım litre su
  • 2 yemek kaşığı lavanta
  • 1 yemek kaşığı testere dişli aslan pençesi

Çiller, siyah lekeler, sivilcelerin bıraktığı izler ve doğum lekeleri doğal yöntemler kullanılarak kolayca giderilebilir. Çiller nasıl geçer diye bir araştırma yaparak başladım bu işe.

Bulduğum çil geçiren doğal yöntemleri uyguladım ve cildimdeki izlerin zamanla geçtiğini farkettim. Sizin de benim gibi lekelenmeye müsait bir cildiniz varsa, bu doğal leke giderici maskeler inanın en zor zamanlarda en büyük yardımcınız olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz