Pazartesi, Ağustos 15, 2022

Hesaplı Ve Faydalı Zayıflama İksiri Tarifi

zayıflama limon maydanoz

Bu iksir faydalıdır! Limon, karbonat ve maydanoz sapı birleşimi kendiniz hazırlayıp uygulayacağınız gerçek ve faydalı karışım. Bu nedenle, bu basit karışım olan kilo kaybı içeceğini denemeye değer. Bu tarifi bazı doktorlar bile tavsiye ediyor fakat düzenli ilaç kullananlar doktorları kontrolünde kullanması çok iyi olacaktır. Çünkü son derece sağlıklıdır ve kötü kolesterolün katili bir tariftir.

Limon maydanoz saplı karbonatlı zayıflama iksiri

Malzemeler

  • 2 litre süzülmüş temiz su
  • 2 maydanoz sapı
  • 2 limon
  • Karbonat

Limon maydanoz saplı karbonatlı zayıflama iksiri yapılışı

Suyu kaynatın limonları ve maydanozları ekleyin. 10 dakika kısık ateşte pişirin. Sıvıyı buzdolabında saklayın veya kış günü ağzı hafif açık şekilde içerisine mikrop girmeyecek şekilde bekletin.Bir gün sonra iyice karıştırın ve sıvıyı süzüp bir cam şişede saklayın aşağıdaki kullanma tarifine göre kullanın.

Limon maydanoz saplı karbonatlı zayıflama iksiri kullanımı

1 bardağa doldurun yarım çay kaşığı karbonat(silme dikkat edin çok koymayın) koyup Her sabah aç karna şifa niyetine için. 5 gün boyunca şifa niyetine içip sonra 10 gün ara verin. Sonra tekrar devam edebilirsiniz ve düzenli egzersiz ve yürüyüş yapmaya gayret edin,göbekli olanlar bol bol göbek eritecek hareketleri yapmaya çalışın akşamları yatmadan 2-3 saat önce ağır yiyecekler yemeyerek sadece biraz meyve yiyerek yatmaya çalışın,işte o zaman Allah’ın izniyle hedefinize ulaşacaksınız.

Kaloriyi yakmaya yardımcı olur ve aynı zamanda vitaminler ve mineraller ile vücuda besler. Ayrıca maydanoz sindirimi geliştirir ve aşırı sıvıları vücuttan atar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz