Perşembe, Ağustos 18, 2022

Göbek Sıkılaştırma Hareketleri –Video

göbek eritme hareketleri

Bugün göbek ve karın yağlarından kurtulmak için en sağlıklı yöntem olan göbek sıkılaştırıcı egzersiz hareketlerini inceleyeceğiz. 2020 yazına girmemize bir kaç ay kaldı. Yaz deyince akıllara genelde deniz, kumsal gelirken eğer kilolardan kurtulamadıysanız aklınıza sadece nasıl mayoya gireceğim sorusu gelir. Ama henüz geç değil.

Önceliğiniz her zaman sağlığınız olsun.

Her ne kadar biz kadınlar için güzel görünmek önemli ise de, güzel görünebilmek için sağlığınızı kaybedecek risklere kesinlikle girmeyin. Zaten ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Nasıl üretildiği belli olmayan kremler ve ilaçlar, ağır egzersizler ve kontrolsüz diyet en büyük düşmanınız bunu unutmayın.

Egzersizlere ısınma hareketleri ile başlayın.

Aşağıda kolaylıkla yapabileceğiniz ısınma hareketlerini bir araya topladım. Resimlerden kolaylıkla hareketleri takip edebilirsiniz.

Kendinizi zorlamaktan kaçının.

Birçok kadının yaptığı en belirgin hata uzun süreli egzersiz ve bele yük bindiren hareketlerdir. Karın bölgesi hareketlerinin birçoğu beli zorlar. Youtube üzerinde birçok video’yu izlememe rağmen, uygun egzersizler içeren Türkçe bir video bulamadım. Bu nedenle aşağıdaki video’yu koyuyorum, İngilizce bilmenize gerek yok sadece hareketleri izleseniz de kafi gelecektir.

Doğru beslenmek önemlidir.

Göbek sıkılaştırma hareketlerini öğrendik. Her gün sabah ve akşam olmak üzere yarımşar saat ayırdığınız da hem ısınma, hem de asıl hareketleri tamamlayabilirsiniz. Fakat zamanımız kısıtlı, sadece egzersizler karnınızı düz bir görünüme kolayca ulaştırmakta yetersiz kalacaktır. Egzersizleri doğru bir beslenme biçimiyle birlikte yürütmek daha hızlı sonuç almanızı sağlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz