Evliliğin ne kadar ciddi bir karar olduğunun hepimiz farkındayızdır. Hayatımızın geri kalanına yön verecek olan evlilik verdiğimiz en önemli kararlardan bir tanesidir. Evleneceğiniz erkeği iyi analiz etmeniz gereklidir. Erkeğin alışkanlıkları, yaşam tarzı, kişilik ve karakterini öğrenmelisiniz.

Hangi erkeklerle evlenilmeli, sevgilimle evlenmeli miyim gibi soruları kendi kendinize soruyorsanız, bu yazımız sizlere yardımcı olacaktır. İşte evlenilecek erkeği tanıma ve anlamanın yolları…

Evlenilecek Erkek

Onu Test Edin

Karşınızdaki erkeğin günlük tavırları, onun için kemikleşmiş ve yer etmiş düşüncülerin dışa vurmasıdır. Erkek size değer veriyorsa, sizi el üstünde tutuyorsa o erkek doğru erkektir. Size değer verip vermediğini anlamak için birlikte arabaya binmeden önce yavaş hareket edin, kapınızı açmasını bekleyin. Sizin için önemli olan bir konuya yaklaşımını gözlemleyin. Ayrıca erkeği test etmek için onun garsonlara ve komşularına olan davranışlarını da izlemelisiniz. Eğer komşularıyla arası kötü, garsonlara çok sert davranıyorsa maalesef sizin için doğru erkek değildir.

Arkadaşlarıyla Olan Diyaloglarına Dikkat Edin

Erkeklerin çevresiyle olan diyalogları, onların gerçek düşüncelerini yansıtır. Arkadaşlarının yanında kendisini rahat hisseden erkek, davranışlarını sınırlamayacaktır. Onu arkadaşlarının yanında gözlemlemek sizler için bulunmaz bir fırsat olacaktır. Erkeğin arkadaşlarının yanın da size nasıl davrandığı da oldukça önemli bir konudur.

Erkeği Ele Veren Davranışlar

Erkek sözünde durmuyorsa, ona vereceğiniz sorumlulukları yerine getirmiyorsa, evlilik gibi büyük bir sorumluluğu da alamayacaktır. Eğer sizi dinlemiyor ve hayatınızı kontrol altına almak istiyorsa bu konuda da çok dikkatli olmalısınız. Sizi olağandan fazla kıskanıyorsa bu size olan güvensizliğinin göstergesidir. Artık hayallerinizi tekrar gözden geçirmenin zamanı gelmiş demektir. Devamlı yalan söyleyen, önce kendini düşünen, uygunsuz davranışlarda bulunan bir erkek ile hayatınızı zindan etmeyin…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz