Pazartesi, Ağustos 8, 2022

Eski Sevgilinizi Unutmak İçin Tüyolar

eski sevgilinizi unutmak için tüyolar

Aşk acısı dedikleri şey bildiğin kıvrandırır insanı ve derin izler bırakır ayrılıklar. Hangimiz yaşamadı ki bu duyguyu, hangimiz sarsılmadı derinden ve o acının gel gitlerine teslim olmadı ki.

Sevdiğiniz kişiyi unutmak için tüyolar;

Derinden bağlandığınız birini unutmak istersiniz ama bir türlü başarılı olamazsınız çünkü için için hala onu yaşamak istersiniz. Giden gitmiştir deyip hayatınıza devam etmek zorundasınızdır, eğer sizi isteseydi yanınızda hayatınızda olurdu. Böyle durumlarda toparlanmak için neler yapılabilir nasıl unutabilirsiniz diye oturduk ve şu sonuçlara vardık.

Her şeyden önce şarkılarınızdan uzak durmanız gerekir hatta kendinizi aşıp farklı bir müzik tarzını dinlemeye başlayın.

Birlikte gittiğiniz mekânlardan uzak durun, kendinize çok daha farklı ve o çevreden uzak mekânlar bulun.

Ayrıldık ama arkadaş kalalım safsatasına asla inanmayın ve onunla hiç görüşmeyin çünkü bu anılarınızı hem taze tutup size acı verirken karşı tarafın vazgeçilemeyen havasına bürünmesine neden olacağı gibi onun egosunu ikiye katlayacaktır 🙂

Fotoğraflarınızı yok edin, geri dönüşümü mümkün olmayacak şekilde yok edin ki karşı konulmaz bir özlem anında fotoğraflara sarılmayın.

Ortak arkadaşlarınızla bir süreliğine mesafe koyun aranıza ve bu süre sonunda onlara bu konu hakkında konuşmamaları gerektiğini belirtin. Şayet hayatınızda çok önemli yeri yok ise bu arkadaşların hiç konuşmayın.

Size verilen hediyeleri atın veya yolda gördüğünüz dilencilere verin.

Vicdan muhasebesi yapıp arada sizi arayacak olursa hiç bir şekilde cevap vermeyin, tüm sosyal medya ağlarından silin ve engelleyin.

Kendinizi eve kapatıp sosyal hayatınızdan vazgeçmeyin çünkü bu kendinizle baş başa kalıp kendinizi hesaba çekmeniz ve onu haklı bulmanız demek olacaktır.

Gidenin geri gelmeyeceğini kabullenip bir süre kalbinizi ve beyninizi dinlendirin, yeni bir ilişki için sakın acele etmeyin ve yeni başlangıçlar için hazırlık yapın.

Olura bir yerde karşılaştınız, sakın ona bakmayın ve görmezden gelin, umursamayın, bunu başarabildiğiniz de kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz.
Karşınızdaki kim olur ise olsun asla şunu unutmayın.

SİZDEN BAŞKA YOK VE SİZ DE MUTLULUĞU HAK EDİYORSUNUZ, DÜNYA YA BİR DAHA GELMEYECEKSİNİZ, SİZ HERKESTEN KIYMETLİSİNİZ VE ÖZELSİNİZ 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Platonik Aşk Nedir? Belirtileri Nelerdir?

Platonik aşk tabirinin Platon’un Devlet adlı eserinden türediğini biliyor muydunuz? İlginç ama doğru. Platon’un fikirlerini uç noktalara taşıdığı söz konusu eser, gerçek olamayacak kadar...