Perşembe, Ağustos 11, 2022

Erotik Film İzlemenin Zararları Nelerdir?

erotik film izlemek zararlı mı

Hiç düşündünüz mü neden porno filmler izlenir ve bunları izlemek ne kadar sağlıklı? Günümüz teknolojisinde her türlü erotik ilme ulaşmak mümkün, kimileri meraktan, kimileri öğrenmek ve eğlenmek adına izlerken iç dünyalarında var olan ama kendilerinin bile bilmediği duygularını tatmin için izliyor.

Zararları Nelerdir?

Yapılan araştırmalara göre şiddet içerikli erotik talepleri hızla artmakta, bu işin piri sayılan yönetmen Jules Jordan dahi bu talebe yetişemediklerini söylüyor. İç dünyada var olan şiddet eğilimi cinsellikle daha kolay ortaya çıkıyor. Kendi halinde, halim selim denen insanların bazıları cinsellikte tam bir canavara dönüşebiliyor.

Gerekli aile eğitimi alamamış, kendini eğitememiş, araştırıp öğrenememiş ve ilk cinsel deneyimini film izleyerek gideren birçok kişi izledikleri kusursuz seksin varlığına inanıyor ve bunu karşı cinsten talep ediyor. Beklenti çok yüksek olunca da kaçınılmaz bir hüsran oluyor son, üstelik bu insanlar kendilerinin kusursuz fakat partnerlerinin beceriksiz olduklarını düşünüyorlar. Saatler süren ve ilaçlar kullanılan çekimlerin gerçek olduğunu düşünüyorlar.

Kadın odaya giriyor ve adam onu duvara yaslayıp birlikte oluyorlar. Muhtemelen denemişsinizdir ama yapamadığınıza eminiz çünkü bu öyle hopppp oluveren bir şey değil. Şaka gibi gelebilir sizlere fakat şaka değil, bu durumlarda kişinin boyundan tutunda esnekliğine kadar her şey faktördür.

Sizler homini gırtlak yerken bu filmeleri çeviren insanlar günde en az 2 saat spor yapıyorlar, hem fiziklerini korumak hem de esnek bir vücuda sahip olabilmek adına. Kaldı ki gerçek anlamda sevişmedikleri için orgazmada odaklanmaları gerekmiyor, yani siz hem o imkansız pozisyonları yapmaya hem de orgazm olmaya çalışırken o günkü maceranız gümbürtüye gidiyor 🙂

Cinsel birleşmelerde umduklarını bulamayan bir çok insan film izlerken kendini tatmin yoluna da başvuruyor ki ( çok sık yapıldığında yada alışkanlık hali aldığında ) bu da daha ileri yaşlarda cinsel isteksizliğe neden oluyor. Yazdıklarımız yüzeysel konular fakat sorunların temeli. Neymiş, ne kadarmış, nedenmiş soruları oluştu ise kafanızda lütfen tembellik yapmayın ve araştırın. Bu bilgilere ulaşmak hiç zor değil, uzun uzun yazabilirdikte fakat önemli olan sizi haberdar edip araştırmaya, öğrenmeye teşfik etmek.

Şimdi lütfen birazcık zaman ayırın, çok değil yarım saat size yeterli olacaktır bu konuyu öğrenmek için. Bir iki tıklama işleminden sonra nette her türlü araştırma konusuna ulaşaksınız. Unutmayın bu konu sizin mutlu bir hayat sürmenizde önemli bir faktör.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz