erkekler neden aldatır


Aldatılıyor olman kesinlikle senden kaynaklanan bir sorun değildir. Sen çirkin, düzensiz, bakımsız bir kadın değilsin, erkek neden aldatır? sorusunun cevabı heyecandır. Aldatan erkek ile ilgili yapılan araştırmalar gösteriyor ki, erkekler duygusal ve cinsel eksiklikleri gidermek, farklı duygular yaşamak için aldatıyor. Aldatılmanızın en büyük nedenlerinden bir tanesi de erkeğin üzerinde yarattığınız baskı olacaktır. Sürekli araştırma içinde olmanız, fazlasıyla kıskanç davranmanız, onun özgürlüğünü kısıtlamanız sizi aldatması için yeterli bir neden olacaktır.

Erkekler yaratılış gereği özgür iradeye sahiptir. İnsanlık tarihi boyunca evine, çocuklarına, eşine bakma görevini üstlenen erkek, onu kısıtlamanız, dizginler vurmaya çalışmanız halinde ters tepki verecektir. Aldatılıyor ve nedenini araştırıyorsanız, sorunu birazda kendinize aramalısınız. Onun ihtiyaçlarını karşılamak konusunda yetersiz kalıyor olabilirsiniz.

Kendinize Güvenin;

Kendinizi eleştirin ve eksiklerinizi giderin. Fazla kilolarınız varsa biran önce bu fazlalıklardan kurtulun. Görünüşünüze dikkat edin ve partnerinizi büyüleyin. Ona ufak ve etkili sürprizler yapın. Erkekler yatakta ne ister? Konusunu iyi bir şekilde araştırabilirsiniz. Aldatıldığınızı düşünüyor ve şüpheleniyorsanız bunu erkeğinize kesinlikle belli etmeyin. Bu onun üzerindeki baskıyı artıracaktır.

Kadınlar aldatıldığını öğrendiklerinde, içine kapanır, sert tepkiler gösterirler. Öncelikle düşünülmesi gereken eşinizle yola devam etmek istiyor musunuz? İstemiyor musunuz? Bunun kararını vermeniz gerekiyor. Eğer ayrılık kararından eminseniz, zaman kaybetmeden ayrılabilirsiniz. Ayrılmak istemiyor, eşinizi geri kazanmak istiyorsanız, oyunu kurallarına göre oynamalısınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz