Salı, Ağustos 16, 2022

Çok Satan Kitaplar

çok satan kitaplar


Ülkemizde kitap okuma alışkanlığının pekte istenilen düzeyde olmadığını aşikâr, kitap okumak isteyen ama bir türlü başlayamayan, ne alacağını bilmeyenler ya da okumayı sevip, kitaplarda hayatı bulanlar için en çok satılanlar listesi hazırladık. Sarah Joi son zamanlarda ülkemizde çok okunanların içinde yer alıyor, anlatım dili sade ve akıcı. Bulduğunuz her fırsatta zevkle okuyabileceğiniz kitapları var. Böğürtlen Kışı ülkemizde en çok satılan kitabı.

Çok Satan Kitaplar

John Green: Aynı Yıldızın Altında. Akıcı ve hayatın içinden bir öyküsü var, okurken âşık olmanın, hayatın tadına varmanın bir kez daha tanığı olacaksınız.

Uğur Koşar: Allah De Ötesini Bırak. Bu kitapta önce Allah aşkıyla yanmanın, bu âlemin geçici olduğunun ve sonsuz kudrete bağlanmanın ne olduğunu hissedip, anlayacaksınız.

Şebnem Burcuoğlu: Kocan Kadar Konuş. Bir solukta yüzünüzde tebessümle okuyacağınız harika bir kitap. Aman filmini seyrettim deyip es geçmeyin, okuyunca ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Sabahattin Ali: Kürk Mantolu Madonna. Bir tutkunun anlatımı bu kadar güzel olabilir, cevaplamakta zorlanacağınız sorularla karşı karşıya geleceksiniz.

Kürşat Başar: Yaz. Zor bir dönemde bir gencin büyüme hikâyesi sizi büyüleyecek bu anlatımla.

Unutmayın, okuyacağınız her kitap sizi farklı duygulara, düşüncelere yönlendirecek ve kendinizi bulmanıza neden olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz