Perşembe, Ağustos 11, 2022

Beni Seviyor Mu? Yoksa Sadece Zaman Mı Geçiriyor?

Yeni başlayan ilişkinin ilk günlerinde tek düşüncemiz karşı tarafın ciddi olup olmadığıdır. Peki, erkek benden hoşlanıyor mu? Beni seviyor mu? Yoksa sadece zaman mı geçiriyor?

Çiftler yeni bir ilişkiye başladıklarında genelde temkinli yaklaşırlar. Kadınlar, erkeklerin aksine yeni başlayan bir ilişkiyi daha fazla sorgularlar. İlişkinizin üçüncü günü olmasına rağmen, bu ilişki nereye gidiyor? Sonumuz ne olacak? Biz ne oluyoruz? Beni aldatıyor mu? Sorularını kendi kendinize sorarsınız. Bu aşamada erkeğin verdiği sinyalleri, tavır ve davranışları iyi incelemelisiniz.

Karşınızdaki erkeğin, bazı hareketleri onu ele verecek, bu ilişkide ciddi olup olmadığını net bir şekilde anlayacaksınız. Eğlenilecek erkek ve evlenilecek erkek arasındaki en belirgin farklar

Gelecek Planlarında Sizden Bahsediyor mu?

Erkek sizden gerçekten hoşlanmış ve sizinle bir gelecek planlıyorsa, planlarına sizi dâhil edecektir. Kurduğu tüm hayallerde yer alıyor, her hayalde bir göreviniz varsa korkmanıza gerek yok.

Sosyal Çevresinde Yeriniz Var mı?

Erkeğin sosyal çevresinde yer alıp almadığınız önemli bir konudur. Eğer sizi arkadaşları, dostları ile tanıştırıyorsa endişe etmenize gerek yok. Beni seviyor mu? Sorusuna net bir “evet” almış oldunuz demektir.

İlişkiniz Gizli mi?

İlişkinizi gizleme gereği duyuyor mu? Bu konuyu çok iyi analiz etmeniz gerekiyor. Eğer çevresindeki kişiler hayatında olan bir kadından haberdar ise tereddütlerinizi sona erdirebilirsiniz.

Açıklama Yapmak İstiyor mu?

Bir soru sorduğunuz da sizi geçiştirmeye mi çalışıyor? Yoksa detaylı bir şekilde siz daha soruyu sormadan açıklamalarına mı başlıyor. Kadınlar beyninden geçenleri sormakta tereddüt edebilirler, kadın sormadan erkeğin durumu anlatmaya başlaması, açıklama yapması size olan sevgisinin göstergesidir.

Her Zaman Sizinle mi?

Bir sorun ile karşı karşıya kaldınız ve yardım istediniz, yardım teklifinizi geri çevirirse bu ilişkiyi unutmalısınız. Yardım teklifinizi siz daha söylemeden kabul ediyorsa aktık mutlu olabilirsiniz.

Onu Bunaltın

Son ve en geçerli testimiz erkeği bunaltmak. Bunu çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Sık sık mesaj atarak, lüzumsuz sorular sorarak ve daha birçok şey yapılabilir.

Kadınları mutlu etmek oldukça zordur. Eğer bir erkek bu testlerin tamamından geçiyor ve hala sizinle olmaya devam ediyorsa, ona değer vermelisiniz. Hayatınızı birleştireceğiniz, geleceğinizi yaşayacağınız kişi o kişi olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz