Çarşamba, Ağustos 10, 2022

Bel Ve Boyun Fıtığına Doğal Reçete

bel boyun fıtığı

Bel Ve Boyun Fıtığı

Değerli okuyucularımız, bel ve boyun fıtığında başlangıçta hacamat çok etkili. Ancak ilerlemiş fıtıkta manuel terapi gerekir. Sülük de tedavi eder. İlkinde rahatlama olsa da en az 3 seans uygulanmalı sülük tedavisi. Bir de , büyük hekimlerin reçetesini sizler için araştırdık.

Gerekli malzemeler

Bir kg kuyruk yağını alın. Mümkün olsa satırla döverek ezim yada kıyma haline getirin. Bir yandan da 300 Gr siyah kuru üzümü de çekirdekleriyle birlikte dövün iyice. Çünkü üzüm hayat iksiridir ama en büyük faydası da çekirdeğinde gizlidir.

Evet kuyruk yağını ve kuru üzümü karıştırın. Kuyruk yağını kıyma haline getiremezseniz eğer eritebilirsiniz. Posasını atın, yağıyla karıştırın.

Sonra bu karışımın birazını alın akşamdan , ağrı olan yerlere sürün üzerine bez sarın onun üzerine de poşet sarabilirsiniz. Hava alması için önce bez sarın. Mümkün olduğunca üzerinizde dursun iki gün. Hiç olmazsa akşamdan sabaha kadar kalsın.

Bu karışım derinin gözeneklerinden emilir ve en ücra dokulara kadar iletilir. Ertesi günü yıkanabilirsiniz. Yıkandıktan sonra aman dikkat edin bir hafta ağır kaldırmayın. Bütün dokular onarılıyor ve yumuşar. Banyodan sonra fıtık olan yer biberiye yağı çörekotu yağı ile yada masaj yağı ile hafif ovalayarak masaj yapın, fıtık dağılır, dokular onarılır.

Bu terkibi haftada bir defa, ayda iki defa uygulayın. Bu tarif bel ve boyun fıtığı, dizlerde kireçlenme, kaslarda ağrı ve kas zayıflığı, iskelet sisteminde erimeler, omurgaların eğilmesi, rahimde kist yara iltihap…

Çocuğu olmayanların yollarını açar. Böbreklerde ve idrar yollarında iltihapları temizler, çocukların gelişiminde, D vitamini eksikliğinde ve birçok hastalıkta şifadır. Çok büyük hekimlerin reçetesidir bu. Hatta çocukların diş çıkarırken zorlanmalarında diş etlerine lapa halinde konulur yahut kuyruk yağı sürülür. Ağrıyı alır çabuk çıkarır dişleri.

Bedendeki romatizmanın cümlesini teşfiye eder. Kemiklerdeki romatizmayi ve yelleri giderir. Çok meşhur bir terkiptir bu. Kadrini kıymetini bilin.

Kuyruk yağı öyle bir yağ ki yaşlanmaya doğru giden hücrelerin şifresini değiştirir ve gençleşmeye programlar.

Geçmiş olsun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz