Pazartesi, Ağustos 8, 2022

Başak Burcu Kadınlarını Bu Hafta Neler Bekliyor? 14-20 Ağustos

başak burcu 24 30 ağustos

Başak burcu haftalık burç yorumu (14 – 20 Ağustos)

Başak burcu için yeni bir dönemin başlangıcı olan bu hafta içerisinde oldukça radikal değişimlerin olacağını söyleyebiliriz. Bu değişimlerin neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız Başak burcu haftalık burç yorumu ve tahminlerine göz atmanızda fayda var.

Hafta başında neler bekliyor?

Başak burcunun manevi anlamda büyük bir yenilenme dönemine gireceğini işaret eden bu hafta içerisinde düşüncelerindeki ve ruhundaki değişim, hayatının geneline yansıyacak. Hafta başından itibaren derin ve duygusal konularda birtakım farkındalıkların içerisine girecek olan Başak burcu kadınları başta iş ve aile konuları olmak üzere yaşam içerisinde bulunduğu konumu sorgulayabilir, bu sorgular onu derin düşünceler içerisine sevk ederek biraz melankolik bir ruh hali takınmasına yol açabilir.

Ancak bu düşüncelerin hayatınızın geneline yayılması gerektiğini ve birkaç gün içerisine böylesi ağır konuları sıkıştırarak kendinize yüklenmememiz gerektiğini unutmayın.

Haftanın ilerleyen günlerinde neler bekliyor?

Haftanın ilerleyen günlerinde yaşamakta olduğu manevi değişimlerin etkisini hayatında aktif olarak görecek olan Başak burçları bu düşünceli hali nedeniyle çevresinden, özellikle iş ortamındaki üstlerinden tepki alabilir. Size karşı oldukça nazik olacak bu uyarılara karşı kendinize kapatmak yerine çevrenizle iletişiminizi yüksek tutmaya ve içinizdeki olabildiğince makul bir dille dile getirmeye çalışın. Aksi takdirde yaşadıklarınızı iyi bir şekilde ifade edememiş olmak sizin için daha da can sıkıcı olabilir.

Haftanın sonlarına doğru dinginlik ve dengeye kavuşmuş olması beklenen iç enerjinizi yenilenme için yeni hedeflere ya da gündelik farklılıklara dönüştürmek oldukça akıllıca olacak. Kendinize yakın dönem hedefleri oluşturarak bu dönemi iyi değerlendirmenizi öneririz.

Örneğin katılmak istediğiniz eğitim ya da kursların listesini çıkararak kendiniz için bir bütçe düzenlemesi yapabilir, memnun olmadığınız eşyalarınızı biraz el becerisi ile değiştirmek için neler yapabileceğinize bakabilirsiniz. Dilerseniz bu konuda hafta boyunca kendinizi çekmiş olduğunuz arkadaş çevrenizden de yardım alarak keyifli sohbet ortamları yaratmanız mümkün. Enerjiniz her daim böyle güzel ve yenileyici olsun sevgili Başak burçları!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yay Burcunun Özellikleri Nelerdir?

22 Kasım’la 21 Aralık tarihleri arasında doğanlar, Yay burcunun özelliklerini taşırlar. Burcun elementi ateş, etkin gezegeni Jüpiter’dir. Aslan ve Koç burçlarıyla çok iyi anlaşırlar,...