Pazartesi, Ağustos 15, 2022

Balık Burcu Kadınlarını Bu Hafta Neler Bekliyor? 7-13 Ağustos

balık burcu 7 13 ağustos

Balık burcu haftalık burç yorumu (7 – 13 Ağustos)

Maddi anlamda rahatlamanın belirgin bir şekilde dikkat çektiği bu hafta içerisinde özel yaşamınızda ise sizleri çok şaşıracağınız gelişmeler bekliyor. Balık burcu haftalık burç yorumu sizler için bu sürprizler ve çok daha fazlasını açıyor.

Hafta başında neler bekliyor?

Haftanın başlangıcındaki en belirgin durumun maddi rahatlama olduğunu söyledik. Peki ama nasıl diyorsanız ödemekte güçlük çektiğiniz ve kendinize dert ettiğiniz bir borcun bir fırsat sonunu hallolacağını müjdelemek isteriz. Ancak bu bu rahatlamanız özellikle yakın çevrenizde dikkat çekebilir ve sizi zor durumda bırakacak talepler duyabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan gelen yardım taleplerini kibarca reddetmeye ve size sunulan bu maddi rahatlama fırsatını akıllıca değerlendirmeye çalışın. Haftanın başından itibaren kontrollü bir bütçe hazırlamakta fayda var.

Haftanın ilerleyen günlerinde neler bekliyor?

Aşk hayatınızın sürprizler ile dolacağı bir haftanın içindesiniz sayın Balık burcu kadınları. Bu bir ilan-ı aşk, hatta belki bir evlilik teklifi dahi olabilir. Geçmişten gelen bir eski sevgilinin sizden özür dilemesi de bu ihtimallere dahil. Her ne şekilde olursa olsun bu hafta aşk hayatınızda büyük şaşkınlıklara hazır olun deriz. Özellikle de bitmiş ilişkilerin sizlere olan geri dönüşü konusunda temkinli olun.

Kova burcunun hafta başında yaptığı tutulma sizler için girişimci ruhunuzun hafta boyunca zirvede olması anlamına gelebilir. İş hayatınızda daha da belirgin şekilde görülecek olan motivasyonunuzu yeni bağlantılar kurmak ve ileride size çok şey katacak insanlar ile tanışmak için bir fırsat olarak görebilirsiniz.

Tutulmanın yarattığı değişimi, aşk hayatında ise oldukça radikal bir şekilde hissedecek olan Balık burcu haftalık yorumuna göre büyük değişikliklere ve her durumun netliğe kavuşmasına hazır olmalı. Uzun süren bir arkadaşlık yeni bir ilişkiye ya da uzun süren bir ilişki yeni bir evliliğe tam da bu hafta içerisinde dönüşebilir. Tam tersi sorunlu ilişkiler sonlandırılabilir ya da bebek bekleyen çiftler tedavi görüyorsa bu hafta içerisinde oldukça iyi sonuçlar elde edebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz