Salı, Ağustos 16, 2022

Balık Burcu Kadınlarını Bu Hafta Neler Bekliyor? 24-30 Temmuz

balık burcu bu hafta

Balık burcu haftalık burç yorumu (24 – 30 Temmuz)

Rutin giden bir haftanın bir takım sürpriz iş projeleri ve iç dünyanızdaki gelgitler ile tam tersi bir akış kazanacağı bu haftada bakalım Balık burcu haftalık burç yorumu sizin için neler öngörüyor;

Hafta başında neler bekliyor?

Monoton bir başlangıç yapacağınız bu hafta sonrasında psikolojik olarak gelgitler yaşamanız ile biraz olumsuz anlamda hareketlenecek. Eğer taşınma, ev alma gibi yeni bir eve yönelik planlarınız varsa ertelemeniz önerilen bir dönemdesiniz sevgili Balık burcu kadınları. Bu süreçte çevrenizdeki kişilerin desteğine güvenebilir ancak yoğunluklarından dolayı beklentinizi karşılamayan çevreniz yüzünden kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Hafta başı ardı ardına gelen bu çalkantılı durumlara karşı iş hayatınızda ise hoşunuza gidecek küçük sürprizler sizleri bekliyor olacak. Yani kariyerinize ev yaşantınızdan daha çok özen gösterdiğiniz takdirde kendiniz için daha iyi geri dönüşler alacağınız birkaç günün içindesiniz diyebiliriz.

Haftanın ilerleyen günlerinde neler bekliyor?

Haftanın ortalarına gelinmesi ile birlikte ikili ilişkilerin daha yoğun şekilde ön plana çıkacağını görüyoruz. Hem iş hem de özel hayatınıza yansıyacak olan bu iletişim yoğunluğu lehinize olabilir. İş toplantıları ve birebir randevuların oldukça sık gerçekleşeceği bu dönemde planlamanızı doğru şekilde yapmanız iş dünyasında takdir kazanmanızı, partneriniz ile var olan sorunları çözmenize oldukça yardımcı olacaktır. Eğer akıl almak veya da dertleşmek istediğiniz bir konu varsa, iletişiminizin bu denli iyi olduğu bu birkaç günlük süreci iyi değerlendirmenizi öneriyoruz. Keza güvendiğiniz kişilere danışarak oldukça etkili geri dönüşler alacak ve hayatınızda genel bir rahatlama yaşayacaksınız.

Çalışma günlerinizin sonuncusunda iş arkadaşlarınız ile karşılıklı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sinirli haliniz karşısında anlayış bekleseniz de ne yazık ki bu beklentiniz bir kavgaya dönüşebilir. Bu nedenle verimli iletişim halinizin ardından biraz çekilmekte ya da sakinliğinizi korumaya ekstra özen göstermenizde fayda olabilir.

Hafta sonu ise aileniz için uzun zamandır istenen bir talebi gerçekleştirmek ya da bir hediye almak için harcama yapacağınız öngörülüyor. Bu harcamanız konusunda tereddüt yaşamayın, ailenizin oldukça sevineceğini ve bunu görmenin size de iyi geleceğini söyleyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz