Salı, Ağustos 16, 2022

Balık Burcu Kadınlarını Bu Hafta Neler Bekliyor? 14-20 Ağustos

balık burcu 14 20 ağustos

Balık burcu haftalık burç yorumu (14 – 20 Ağustos)

Duygusal anlamda gel gitlere gebe olan bir haftanın içerisinde olacağımızı duyurmak istediğimiz Balık burcu kadınları için gelişmeler bununla da sınırlı değil elbette. Bakalım Balık burcu haftalık burç yorumu bu konuda neler diyor?

Hafta başında neler bekliyor?

İş arkadaşlarınız ile nahoş tartışmalar yaşayarak haftaya biraz can sıkıcı bir başlangıç yapabilir, bu nedenle bira üzülebilirsiniz. Bu süreci ev ortamına taşımak ise partnerinizin ya da ailenizin dikkatini çekerek sizinle ilgilenmek iin ekstra çaba sarf etmelerini sağlayabilir. Size uzanan elleri reddetmeden ya da kendinizi ifade ederken genel isyanlara kapılmadan önce bir kere daha düşünmelisiniz. Aksi takdirde yanlış anlaşılmalar ve kalp kırıklıkları gündeme gelebilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde neler bekliyor?

Haftanın ortalarına doğru duygusal anlamda yaşanan gelgitlerin etkilerini taşımaya devam edecek olan Balık burcu kadınları için daha neşeli günler gelecek. Sahip olduğunuz yüksek neşe ve enerjiyi çevreniz ile paylaşmak, e haliyle bunun için sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Ancak bu sosyallik anlarında maddi konularda temkinli olmaya çalışın. Aksi takdirde harcamaların dozunu kaçırabilir ve haftanın son günlerine doğru maddi anlamda sıkışıklıklar yaşayabilirsiniz.

Haftanın sonuna doğru sizin için yeni eğitim fırsatlarının doğacağı görülüyor sevgili Balık burçları. Dahil olmak istediğiniz bir kurs, seminer ya da program varsa bunun için en ideal dönemlerden birindesiniz, bu fırsatı kaçırmayın deriz.

Ayrıca gireceğiniz yeni ortamların size yeni arkadaşlıklar ya da fırsatlar doğurmayacağını kim söyleyebilir ki? Eğitim kendinizi geliştirip hayatınıza yeni bakış açıları, yeni kapılar açılması anlamlarına gelirken bir yandan da bu değişimleri birlikte yaşayacağınız sizin gibi kendini geliştirmeye istekli insanlar ile bir araya gelmek size oldukça iyi hissettirecektir.

Bir konuda uyarmadan haftayı kapatmayalım; eğer aile yadigarı bir eşyanız varsa ve sizin için önemliyse hafta boyunca bu eşyayı üzerinizde taşımamaya çalışın. Aksi takdirde kaybolma ya da çalınma gibi istenmeyen durumlar ile yüz yüze gelebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz