Perşembe, Ağustos 11, 2022

Aslan Burcu Kadınlarını Bu Hafta Neler Bekliyor? 24-30 Temmuz

aslan burcu 24 30 temmuz

Aslan burcu haftalık burç yorumu (24 – 30 Temmuz)

Destek görmek konusunda aradığınız bulamayacağınız ancak sonrasında dengeyi kendi gücünüz ile kurmayı başaracağınız bir haftaya girmektesiniz sayın Aslan burcu kadınları. Peki aslan burcu haftalık burç yorumu sizin için başka neler diyor?

Hafta başında neler bekliyor?

Hem özel hayatınızda hem de arkadaş çevrenizde ne yazık ki yaşadığınız sorunlar konusunda biraz yalnız bırakılacağınız bir dönem sizi bekliyor. Haftanın bu sizin için zor geçecek olan ilk birkaç gününü kendinizi motive ederek bozmamaya çabalayın. İlişkilerinizde bu çabanızı ifade etmenin ve yalnızlık hissinizi objektif bir şekilde dile getirmenin sonradan faydalarını göreceksiniz. Ne yazık ki bu süreç dediğimiz gibi ilk günlerde çatışmalara dönüşmeye oldukça müsait, o yüzden sakinlik konusuna özen göstermekte fayda var sevgili Aslan burcu kadınları.

Haftanın ilerleyen günlerinde neler bekliyor?

Çevresel sorunlardan uzaklaşıp kendi şahsi yaşamınıza dönmeye çabaladığınız hafta ortasında  odaklanacağınız konular arasında en belirgin olarak para geliyor. Yatırım yaparak paranızı arttırmak istiyorsanız bunun için oldukça etkili sonuçlar elde edebileceğiniz verimli günlerde olduğunuzu söyleyebilir ve bu verimi değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Eğer yapacağınız yatırım uzun vadeli bir plana dayanıyorsa sonuçlarını Merkür’ün gerilemeye başlayacağı Ağustos ortalarından önce göreceğiniz bir projeye dahil olmak daha mantıklı olacak.

Haftanın geri kalanı sizin için fiziksel anlamda oldukça yoğun görülüyor. Yalnızlık ve hak ettiğini alamama hissinin verdiği hırsı yavaş yavaş fiziksel bir hırsa dönüştürmeye başlayacağınız perşembe gününden itibaren kendinize fazla yüklenmemeye dikkat etmenizde fayda var. Aksi takdirde yoğun eğlence programları akşamdan kalma olup tüm günü zorlukla geçirmenize, spor yapıyorsanız aşırı yüklenmenin sakatlıklara yol açacağını söylemek mümkün.

Özellikle pazar günü zirve yapacak olan yoğunluğunuz bu günde daha neşeli olmanızı sağlayacak. Ancak bu pazar eğlencesini mahvetmemek için kendinize fiziksel aktivitelerinizde çok yüklenmemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz. Pazar günü yalnız kalsanız dahi evde kalmamak ya da yalnız başınıza bir aktivite yapmak yerine kalabalığa karışarak biraz keyiflenmeniz öneriliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz