Perşembe, Ağustos 18, 2022

Aslan Burcu Kadınlarını Bu Hafta Neler Bekliyor? 14-20 Ağustos

aslan burcu 14 20 ağustos

Aslan burcu haftalık burç yorumu (14- 20 Ağustos)

Geride bıraktığı haftaların aksine genel anlamda sakin geçecek olan bu hafta içerisinde Aslan burcunu ani gelişmeler bekliyor olabilir. Sürprizlere kucak açmayı pek de sevmediğini bildiğimiz Aslan burcu haftalık burç yorumu bizleri bakalım hangi gelişmeler konusunda uyarıyor.

Hafta başında neler bekliyor?

Haftanın başında ailenizin uzak bir üyesinden ya da bir arkadaşınızın partnerinden yardım için bir telefon alabilirsiniz. Bu ortak bir tanıdığınıza yapılacak olan bir sürpriz ya da habersiz bir yardım için sizin desteğinizi isteme ya da fikrinizi alma amaçlı olabilir. Yardımcı olacağınız bu kişinin hafta boyunca farklı aile ya da arkadaş toplantılarında karşınıza çıkarak size olan minnetini göstereceğine eminiz. Yardımlarınızın karşılıksız kalmayacağını bilerek iyi yanınızı ortaya koyma vakti.

Haftanın ilerleyen günlerinde neler bekliyor?

Haftanın durgun geçeceği konusunda Aslan burcu kadınlarına bilgi vermiştik. Ancak hafta ortalarında bu durum size yapılacak olan bir sürpriz ile değişebilir. Hayatınızda büyük bir öneme sahip olan bir kişi size uzun zamandır istediğiniz bir eşya ile hayalinizdeki sürprizi yapabilir ve bu hediye tüm haftanızın enerjisini değiştirebilir. Maddi olarak büyük bir değeri olmasa da sizin için anlamlı olan bu hediyenin geleceği yön ise oldukça değişken; eşiniz, çocuğunuz, anneniz ya da bir iş arkadaşınız dahi olabilir.

Almış olduğunuz hediyenin etkilerini unutmaya başladığınız hafta sonu sizin için başta sıkıcı gibi görünse de kendisini oyalamayı her daim gayet iyi bilen sosyal ve öz güvenli Aslan burcu için yeni eğitimlerin kapıları aralanabilir. Bu eğitim fırsatı kısa süreli bir kurs, bir hafta sonu semineri ya da gördüğünüz bir eğitim başvurusu ilanı şeklinde olabilir, bu kısım sürpriz olsa da eğitim fırsatının size ve karakterinize çok şey katacağı kesin. Zamanını iyi değerlendirmeye ve kendini geliştirmeye önem veren Aslan burçları için hafta sonu boş görünen bir zaman dilimini bu şekilde değerlendirecek olmak oldukça neşe verici ve diğer haftanın başı için motive edici olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz