Salı, Ağustos 16, 2022

Akrep Burcu Kadınlarını Bu Hafta Neler Bekliyor? 7-13 Ağustos

akrep burcu 7 13 ağustos

Akrep burcu haftalık burç yorumu (7 – 13 Ağustos)

İşinizin gündem olması ile oldukça hızlı bir başlangıç yapacağınız bu haftanın ortalarında gündeminiz aşk olarak değişebilir. Peki Akrep burcu haftalık burç yorumu sizler için başka neleri ön görüyor?

Hafta başında neler bekliyor?

İşiniz ile ilgili ne yazık haftaya sorunlu bir başlangıç yapmanız muhtemel sevgili Aslan burcu kadınları. Daha önce tamamlamış olduğunuz bir görev sizlere geri dönebilir ve üstlerinizden biraz tepki görmenize neden olabilir. Bu konudaki sorumlulukları üstlenmek ise sizi zorlayacak bir durum yaratabilir. Ancak iletişim gücünüze ve deneyimlerinizin sesine kulak verin. Çünkü bu yetenekleriniz ve kendinize has güveniniz sayesinde bu gibi zorlukların kolayca üstesinden gelebilir ve ikna yeteneğinizin hangi kapıları açtığını görerek şaşırabilirsiniz.

Uzun zamandır yaşadığınız kalp kırıklıkları yer yer aklınıza gelerek canınızı sıkabilir. Özellikle iş hayatının böylesi yorucu olması akşam saatlerinde sizleri derin düşüncelere ve destek görmek isteğinizin artmasına sevk edebilir. Ancak acele etmeyin; iyi haberler duymak için okumaya devam.

Haftanın ilerleyen günlerinde neler bekliyor?

Özel yaşamınızda eğer uzun süredir aklınıza takılan ve dile getirmek istediğiniz bir kırgınlık söz konusu ise, içinizi kemiren bu durumun artık aşk sayesinde tatlıya bağlanacağını müjdelemek istiyoruz. Aşkın çözemediği sorun neredeyse yok, ancak siz evli bir Aslan burcu kadını olarak yine de Kova burcunun tutulmasından etkilenebilir ve haftanın özellikle sonlarına doğru gündeminizde kıskançlıktan kaynaklı sorunların yer alacağını görebilirsiniz.

Karşılıklı gelişecek bu kıskançlıktan kaynaklı sorunları sakinlik ve sabır ile daha mantıklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Aynı konular hakkında kendinizi açıklamaya çalışıp durmak sizi yıldırmış olabilir, sabrın önemini tekrar hatırlatalım.

Haftanın sonlarına doğru beklenmedik bir para kaynağı sizleri mutlu edebilir. Uzun zamandır geri dönüşünü beklediğiniz bir borç ya da bir şans oyunundan minik bir ikramiye veya da bir aile büyüğünün hediyesi söz konusu olabilir. Bu küçük ek bütçe sayesinde hafta sonunu oldukça hareketli ve neşeli geçirmek için fırsatınız olacak demektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz