Pazartesi, Ağustos 15, 2022

Akrep Burcu Kadınlarını Bu Hafta Neler Bekliyor? 30 Temmuz 6 Ağustos

akrep burcu 30 temmuz 6 ağustos

Akrep burcu haftalık burç yorumu (30 Temmuz – 6 Ağustos)

Sağlık hayatınızdaki güçlenmenin iş hayatınızdaki enerjinize de yansıması üzerine yeni aya hızlı ve enerjik bir başlangıç yapmanız ön görülen bu hafta içinde bakalım akrep burcu haftalık burç yorumu sizler için başka neler diyor?

Hafta başında neler bekliyor?

Haftanın ilk günlerinde geçmiş aylar ya da seneler içerisinde, yani uzun zaman öncesinde yaşamış olduğunuz birtakım olumsuzlukların yeniden gündeme geldiğine şahit olabilirsiniz. Ancak bu yaşanmışlıkları iyi bir öz değerlendirme süzgecinden süzerek kendi hayatınızı iyi bir şekilde gözden geçirirseniz, çıkarmış olduğunuz dersler sizlere daha da yüksek başarı olarak yansıyacak, hafta başında sizlere seçim hakkı sunulan konularda kendinizi daha da güvende hissetmenizi sağlayacaktır.

Haftanın ilerleyen günlerinde neler bekliyor?

Haftanın ortalarına doğru ise evli akrep burcu kadınları için haftanın başından beri işaretlerini vermekte olan kavgalar patlak verebilir, hane içinde birtakım beklenen tartışmalar yaşanabilir. Ancak bu süreçte eşinize karşı olabildiğince sakin ve anlayışlı olmaya özen gösterin. Çünkü çevrenizde birçok kişinin iyi giden evliliğinize karşı sizi kışkırtmaya çalıştığına ve bir kavga anında sizi motive etmek adı altında yanlış yönlendirdiğini fark edeceksiniz. Ne kadar güveniyor olsanız da yakın çevrenizdeki bu kişilerin fark etmeden yaptığı bu hataya siz de düşmeyin.

Eşinizin sorunlarını bir kenara bırakarak kendi hayatınızın özel kısmına ya da kariyerinize odaklanın. İşlerinizle ilgili sürpriz gelişmelerin kapınızda olduğunu unutmayın. Eğer iş arama sürecindeyseniz de gözleriniz açık olsun çünkü yeni bir işin kapıda olacağını müjdeleyebiliriz. Haftanın son günlerinde ise başta akrabalar olmak üzere birkaç kişinin bu gelişmeleri gölgede bırakacak tatsız davranışları ile karşı karşıya gelebilir ve özel hayatınızın yeniden ısrarla üçüncü kişiler tarafından gündeme taşınmasından rahatsızlık duyabilirsiniz.

Ancak bugünlerde başta maddi konular olmak üzere kesinliğe kavuşmayan ya da akıl almaya ihtiyaç duymadığınız hiçbir konuda ailenizle fazla konuşmamaya çalışın. Heyecanlı bekleyişleriniz fazla gerçekçi yorumlar ile can sıkıcı bir bekleme sürecine dönüşebilir ya da konunun sürekli finansal açıdan değerlendirilmesi sizi konuları mevzu bahis ettiğiniz için pişman hissettirebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz