akciğer hastalığı gümüş suyu

Gümüş Suyu

Solunum yolu hastalıklarına karşı soluma; Birçok çalışma kolloidal gümüşün birçok virüs ve bakterilere karşı etkinliğini doğrulamıştır. Bununla birlikte, kullanım şeklinin etkinliği üzerinde önemli bir etkisi vardır.

Yine, Katharos Enstitüsü kolloidal gümüşün solunmasını önermemektedir, çünkü Avrupa mevzuatı artık 1 Ocak 2010’dan beri gümüş almayı önermemektedir. Aşağıdaki veriler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve tıbbi tavsiye niteliğinde değildir.

Belgelendirilmiş bazı raporlar, inhalasyonu burun akıntısı, zatürree, bronşit ve sinüzit gibi solunum yolu hastalıklarına karşı potansiyel olarak etkili bir kullanım olarak vurgulamaktadır.

Ekim 2001’de prestijli Fransız Sağlık Bilimleri Enstitüsü, kolloidal gümüşün akciğerlere doğrudan solunmasının şiddetli üst solunum yolu enfeksiyonlarını (bronşit ve zatürree dahil) tedavi etmenin en hızlı yollarından biri olduğunu vurguladı. * 1

Doktor Marcial Vega ayrıca bir inhaler ile kolloidal gümüşün solunmasını önerir:

Sağlanan kaba iki çay kaşığı koyun, makineyi açın ve tüm sıvı gidene kadar yaklaşık 15 dakika boyunca derin ve yavaş nefes alın. Soğuk algınlığı, zatürree, bronşit ve sinüs enfeksiyonları için bunu günde üç kez tekrarlayın.

Hastalığınız sizi kötü öksürüyorsa, inhalasyondan hemen önce 20 ila 30 gram deniz tuzu taneleri ekleyin ve sallayın.

Bu, kolloidal formda su ve gümüş içeren doğal bir antibiyotiktir. Bakteri, virüs ve mantarlara karşı etkilidir. ”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz